Baza pod cienie Hean | Idealna trwałość | Ulubiona baza ostatnich miesięcy

restoredImageName: hean-1-1.jpg
restoredImageDir: /wp-content/uploads/2017/05
restoredImageWithoutSize: hean-1

Baza pod cienie jest niezbędnikiem w każdym makijażu, ze względu na to,że mam opadającą powiekę i wszystkie cienie rolują się w załamaniu. Długo szukałam bazy, która spełni wszystkie moje oczekiwania, nawet nie przypuszczałam,że będzie to baza pod cienie Hean. Byłam pewna, że to baza jak każda inna, trochę podbiję pigmentacje, trochę przedłuży trwałość. Ale jakie było moje zdziwienie, jak ta baza wyparła wszystkie inne, które do tej pory używałam. 

Baza pod cienie Hean jest miękka w konsystencji i łatwo się rozprowadza palcem. Na powiece jest transparentna, czyli nie wyrównuje kolorytu powieki, ale w gruncie rzeczy nie takie jej zadanie, prawda? Nałożony cień mocno przylega do skóry, ale fajnie, że jest niewyczuwalna na powiece. Jeśli chodzi o wzmocnienie pigmentacji to robi to dość subtelnie. Na tej bazie wszystkie cienie łatwo się rozcierają i łączą ze sobą. I teraz najważniejsza kwestia – trwałość.

Baza pod cienie Hean powoduje, że cienie są nie do zdarcia. Przy robieniu tych swatchy sprawdzałam jej trwałość, pocierałam palcem cień, a on nawet się nie przesunął. Cienie nałożone na bazę Hean nie rolują się w załamaniu i pięknie trwają na powiece aż do demakijażu. W końcu zaczełam używać cienie w kredce Gosh, które według prodcenta są wodoodporne, ale niestety na mojej powiece rolowały się już po kilku krótkich godzinach. 

Baza pod cienie Hean jest w słoiczku, jest bardzo mięciutka, więc łatwo ją nabrać opuszką palca i nałożyć na powiekę. Ale często po prostu nakładam ją końcówką od pęsety i rozcieram palcem. Kto jak woli, nie trzeba wkładać palca do kosmetyku, na wszystko znajdzie się sposób, prawda?

Baza pod cienie Hean kosztuję około 15 zł w cenie regularnej, niska cena za taką jakość – dla mnie rewelacja!

O tej bazie już kilka razy wspominałam, chociażby pisząc o tym cieniu:


→ Cień do powiek Hean nr 823 | Swatche Róż na powiekach, z czym go łączyć? Cień idealny na wiosnę

Polecam ją każdej osobie, która ma problemy z trwałością cieni na powiekach. Ta baza zmienia wszystko, podejście, chęci. Spróbujcie 😉

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.