REALAC NUDES Collection Blogger’s Choice | Kolory i opinia

Pomadki

Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek z marką REALAC. Fajnie zobaczyć się ze znajomymi blogerkami i poznać nowości. Na spotkaniu została zaprezentowana kolekcja jesienna femme fatale. I kolekcja niespodzianka Realac NUDES Bloggers Choice.  ↓

Nie umiem się zdecydować, które kolory bardziej mi się podobają, ale stwierdziłam, że zacznę od lakierów nude, bo takich kolorów mi brakowało, takie chciałam kupić, takie przydają się zawsze! Na spotkaniu robiłyśmy manicure hybrydowy i malowałyśmy lakierami na wzornikach. Jestem tak podekscytowana kolorami, że chcę Wam je pokazać już dziś.

Lakiery hybrydowe REALAC znam, bo używam lakierów z kolekcji → Make The Season Bright!

Lubię je za łatwość nakładania, mają wygodne pędzelki, które fajnie dopasowują się do płytki paznokcia, dzięki czemu malowanie paznokci jest banalnie proste.

Na wzorniku pomalowane są 2 warstwy. Jestem pod wrażeniem krycia tych kolorów. A formuła nie tworzy smug. Mam jasne kolory nude z innych firm i te wymagają więcej pracy, większej ilości warstw i skupienia. Te są przyjemnością, manicure jest szybki i bezproblemowy.

REALAC NUDES Bloggers Choice to zestaw 6 kolorów:


#05 Parfait
#41 Lost By Blush
#42 Thinking of You
#43 Miss Sweety
#83 Nude Champagne
#85 Late Macchiato

Kolory na wzorniku są pomalowane w kolejności od najniższego numeru, czyli ’05 parfait’. Każdy z kolorów ma coś w sobie i nie wiem, który kolor podoba mi się najbardziej. Lubię je wszystkie! Podoba mi się 05 parfait, 41 i 43. 42 też jest fajny. 85 wygląda ładnie i trochę jesiennie. Jak się zdecydować, nie wiem. Chyba z przyjemnością będę zmieniać manicure, mimo, że ściąganie hybryd nie należy do moich ulubionych czynności.

→ Jak ściągnąć hybrydy, sposoby i wskazówki.

→ Jak odbudować zniszczone paznokcie i pielęgnacja między hybrydami

Używacie takich kolorów w manicure? Jak podoba się Wam ta kolekcja? Ja jestem zachwycona. I przyznaję, że lakiery REALAC są moimi ulubionymi, najłatwiej mi się nimi maluje.

Zerkajcie na  mój fanpage <click> Będzie konkurs 🙂

Miłego dnia! 

Post ze starej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.