CATRICE eyebrow lifter – kredka rozświetlająca łuk brwiowy i nie tylko

Kredki do makijażu to bardzo przydatna rzecz. Eyebrow lifter jest wielofunkcyjna i za to ją lubię. Ucieszyłam się kiedy weszła do stałej oferty sprzedaży Catrice.
Brwi są bardzo ważne w makijażu i coraz więcej marek wprowadza produkty do stylizacji brwi. Chwała im za to! Mamy coraz większy wybór.

Najczęściej używam kredki Kryolan  albo farbki aquabrow MUFE

Oprócz samych brwi, ich zaznaczenia i podkreślenia, ważne są też produkty, które ułatwiają nam udoskonalenie ich zarysu. Takim właśnie produktem jest kredka pod łuk brwiowy.
Jest bardzo przyjemna w użytkowaniu. Jest miękka, aksamitna. Łatwo się ją aplikuje i rozciera – opuszką lub pędzelkiem. 
Ma jasny, cielisto -różowy odcień. Wygląda naturalnie, który pasuje do większości karnacji. 
Gdy zostanie zaaplikowana pod łuk brwiowy – optycznie unosi brew. By dodać brwiom mocniejszego zarysu można zaaplikować kredkę pod i nad brwiami. Wówczas linie brwi staną się bardziej wyraźne. Kredkę można użyć również, by rozświetlić twarz. Na środku nosa, przy łuku kupidyna i odrobinę na brodzie. Tutaj wiele też zależy od rysów twarzy. Trzeba pamiętać, że to co rozświetlamy jest uwypuklone.

Zastosowana w wewnętrznym kąciku optycznie otwiera oko. 
Stosowałam ją też jako bazę pod cienie i w tej roli również się sprawdza.
Trwałość też dobra, utrzymuje się cały dzień. Na skórze, na linii wodnej nie próbowałam. Chociaż warto ocenić jej trwałość porównując do kredki Catrice dedykowanej do użytku właśnie na linię wodną oka.
Kosztuje 13,99 zł i ma 3 g. Dostępna jest w szafach Catrice. Leży obok pozostałych rozświetlaczy w kredce i tylko ta jedna nie jest perłowa. 
Używacie takich rozświetlaczy? Jakie są Wasze ulubione produkty rozświetlające?


Pozdrawiam

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *