Logo
Lovely Gloss LIKE GEL nr 402
16 maj 2013

Lovely Gloss LIKE GEL nr 402

Post by Testimo_Admin

Lakiery Lovely Gloss LIKE GEL to efekt manicure żelowego. Już dawno wypatrzyłam je na półkach, mają ładną gamę kolorystyczną. Kupiłam jeden, a następnie dostałyśmy inne kolory na spotkaniu blogerek. Ponadto Lovely wprowadziło kilka ciekawych nowości w postaci lakierów piaskowych, zestawów baz i perełek do zdobień, lakierów nude, w sprzedaży jest również nowa mascara False Lashes, a nawet BB krem. Zapowiada się ciekawie, marka na pewno trafi w gusta wielu kobiet.

Lovely Gloss LIKE GEL nr 402 to morska zieleń podbita glass-fleck’owym shimmerem. Dzięki czemu odcień zyskuje bardziej ciepłego wykończenia. 

Cena: 5,80 zł
Pojemność: 8 ml
Dostępność: Rossmann

Lakier kryje przy 2-3 warstwach. Dwie warstwy dają ładny efekt, ale niekiedy przebijają białe końcówki płytki paznokcia, dlatego na niektórych paznokciach dołożyłam trzeciej, bardzo cienkiej warstwy lakieru. Całość pokryłam top coat’em Inglot. Pędzelek ma wygodny, łatwo się nim aplikuje lakier, nawet blisko skórek. Konsystencja jest dosyć lejąca, ale nie wpływa to na jakość aplikacji. Trwałość poprawna. Zmyłam po trzecim dniu – akurat na moje paznokcie jest to bardzo dobry wynik.


Dziś odwiedziłam sklep Organique. Znalazłam tam farby do włosów Sanotint. Asortyment bardzo mi odpowiada, myślę, że znajdę tam ciekawe kosmetyki i alternatywy pielęgnacji skóry i włosów. Kupiłam na wagę dwa produkty zawierające glinkę marokańską. Szampon w kostce z glinką marokańską i jedwabiem oraz odżywcze mydło do twarzy również z glinką. Zajrzałam do sieci i spojrzałam na skład – bezpieczny dla skóry, ale gdzie ta glinka?

Pozdrawiam


Post ze starej wersji strony.

2 Comments

Arlean Lucic 2023-09-16 at 00:58 - Reply

Chcę podziękować Ci za to, że dzielisz się swoją wiedzą.

Stephen Howett 2023-09-18 at 10:49 - Reply

Nie mogę się doczekać, aż pokażesz kolejne treści.

Leave a Comment