Logo
Lovely – PEARL manicure
19 maj 2013

Lovely – PEARL manicure

Post by Testimo_Admin

Taki manicure długo chodził po mojej głowie. Ale żadne z kupionych zdobień tego rodzaju nie trzymały się lakieru bazowego. Traf chciał, że Lovely wypuściło zestawy baza + perełki. Bardzo ciekawa alternatywa do klasycznego manicure, fajny trójwymiarowy efekt, a całość łatwa w wykonaniu. Są różne kolory, więc może znajdziecie coś dla siebie.
Lakier bazowy jest dosyć gęsty i niestety mocno smuży, pędzelek też nie ułatwia sprawy. Zdecydowanie wolę płaskie pędzelki, łatwiej i precyzyjniej dojechać do skórek. Lakier ma perłowe wykończenie o różowym połysku. Kryje po 3 warstwach. Schnie bardzo szybko. Na wierzch nałożyłam diamentowy top coat Inglot.

Perełki są w fiolce takiej jak lakiery. Podczas aplikacji najlepiej jest je nakładać na wieczku z brzegami, żeby nie pouciekały i zbyt wiele ich nie zmarnować, a te co zostały wsypać ponownie do opakowania.

Na jeszcze mokry lakier bazowy wysypujemy perełki. Bardzo łatwo chwytają się bazy, a te przy skórkach usunęłam drewnianym patyczkiem. Całość nie wymaga nakładania top coat’u. Gdyż po pierwsze manicure straci połysk perełek i efekt 3D, a po drugie te perełki naprawdę dobrze się trzymają bazy. Wysycha wolniej niż zwykły lakier, ale nie trwa to zbyt długo. Myślę, że 10 min na pewno wystarczy.


Pearl base: 8ml
Pearl nails: 13gLakier bazowy jest ładny, jego wykończenie też mi się podoba, tylko szkoda, że tak smuży. Ale manicure jako całość jest super!

Też tak myślicie? 

Pozdrawiam

Post ze starej wersji strony.

1 Comments

Kristopher Knyzewski 2023-09-18 at 14:46 - Reply

No to z okazji fajnego dnia – interesujące treści dla followersów

Leave a Comment