Olejki zapachowe: Dreams of Angels, Cinnamon & Ginger

Zapach. Przyjemny, miły uspokoi, zrelaksuje, wywoła uśmiech, przywoła wspomnienia. Olejki zapachowe dobieramy wg gustu. Różne kompozycje zapachowe mają różne oddziaływanie. Jedne zmniejszą napięcie i uprzyjemnią odpoczynek. Inne pobudzą i dodadzą energii.
Zbliżają się święta. Już teraz można wypełnić dom smakowitym zapachem cynamonu, imbiru, pomarańczy, goździków.

Korzystając z dnia darmowej dostawy zamówiłam w sklepie aromatella.pl kadzidełka sandał i cynamon oraz 2 olejki zapachowe: cynamon i imbir oraz olejek o nazwie anielskie sny, który pachnie naprawdę bardzo słodko i przyjemnie.
Cynamon. Ciepły i pikantny, który urozmaica imbir. Typowy rozgrzewający aromat.

Cena 6-7 PLN za 10 ml

Na wstępie chcę zaznaczyć niebagatelną różnicę między olejkami eterycznymi a olejkami zapachowymi.
Olejki zapachowe służą głównie do aromatyzacji pomieszczeń. Zaś olejki eteryczne działają terapeutycznie, mając zastosowanie przy inhalacjach, kąpielach, kompresach i masażach. Wspomagając walkę z cellulitem, trądzikiem, łagodząc stany zapalne,bóle mięśni, nerwobóle i artretyzm. Pamiętając, że nie można aplikować ich na skórę nierozcieńczonych.

Olejki zapachowe napełniają przyjemnym aromatem miejsca, w których jesteśmy. Łazienka, salon, praca, samochód. Niewelują nieprzyjemny zapach dymu nikotynowego czy z przepoconego obuwia (lawenda).

Olejkami nasącza się waciki, chusteczki, drewienka, drewniane patyczki,rozcieńcza się z wodą bądź dodaje do substancji w postaci proszku, jak np piasek. Można je używać na wiele sposób podczas sprzątania mieszkania. Odkurzanie, mycie podłóg wodą z kiloma kroplami olejku, do prania dodając go do proszku, czy do prasowania dodając kropelki do wody wlewanej do żelazka. Można nimi nasączać dywany czy wycieraczki.Post ze starej wersji strony.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *