Logo
Świąteczny tag + życzenia
23 gru 2012

Świąteczny tag + życzenia

Post by Testimo_Admin
Zostałam otagowana przez pure-morning

Zasady:

Po prostu umieść powyższy obrazek w swojej notce oraz napisz, co zrobisz w tym roku, aby te święta były jeszcze bardziej magiczne! Chodzi o to, aby oderwać swoje myślenie o świętach od przystrojonych witryn sklepowych, okazyjnych promocji, czy jarmarków świątecznych i pomyśleć, co możesz dać od siebie, aby magia świąt wypłynęła prosto z serducha, zamiast z telewizora i reklam Coca-Coli. :) Nie muszą to być wielkie zamierzenia, może w tym roku upieczesz pierwsze w swoim życiu pierniczki? Może naszpikujesz pomarańcze goździkami, aby ich aromat wypełniał cały dom? A może wraz z bliską osobą w spokoju ubierzesz choinkę i zatrzymasz się na chwilę, aby porozmawiać z nią dłużej i wypić ciepłe kakao? Pełna dowolność dozwolona! :)

Kiedy już podzielisz się swoimi pomysłami, otaguj kolejnych pięć osób :)


W natłoku pracy, codziennych obowiązków, braku rodziny i zobowiązań nie odczułam zmiany, by ten czas był bardziej świąteczny, niżeli inne dni. Było zwyczajnie, jak każdy inny dzień i następny, kolejny też taki sam. Prezenty kupiłam i zapakowałam w miejscu, w którym pracuję. Bez ekscytujących planów, bez chodzenia po sklepach, bez stania w długich kolejkach, bez słyszenia kolęd w głośnikach. Bez spacerów za rękę, gdy prószy śnieg, wręczając swoje serce najbliższej osobie. Bez zapachu pomarańczy i choinek. Bez niczego co otula ciepłem zmrożone śniegiem i rutyną serce.

Przyjechałam wczoraj do rodziców i zostaje przez całe Święta. Zupełnie inne otoczenie, inne odczuwanie, inne postrzeganie, nie tylko moje, ale i osób tu przebywających. Wchodząc do swojego pokoju przeżyłam mały szok. Stała mała choinka i świecznik aniołek, na zasłonkach wiszą aniołki, na oparciu łóżka łańcuch i złote szyszki. Ubraliśmy dziś choinkę. Ten mały brzdąc to mój bratanek :) Wszystko się układa i jest świątecznie. W domu i tylko tutaj :)

Nie taguję persolnanie, proszę o wpis każdego, kto ma na to chęć :) 


Z okazji Świąt życzę wszystkim czytelnikom i obserwatorom wesołych, spokojnych, upojnych w radość Świąt. Wzruszających chwil, rozczulających słów, pięknych obrazków, pamięci tych dni przez cały rok :)
Post ze starej wersji strony.

2 Comments

Shalon Stoner 2023-09-15 at 23:34 - Reply

Moim zdaniem takiej treści lepiej nie omijać. Jest po prostu cenna

Logan Langmyer 2023-09-18 at 09:24 - Reply

Całkowicie, kompletnie i totalnie się z tym zgadzam. A jak Wy uważacie?

Leave a Comment