Logo
TAG: Moje blogowe sekrety
15 paź 2012

TAG: Moje blogowe sekrety

Post by Testimo_Admin
Otagowała mnie Bogusia M.
dziękuję :)


Zasady:

1. Zamieść baner w poście odpowiadającym na tag.

2. Napisz, kto Cię otagował i zamieść zasady zabawy. 
3. Odpowiedz na wszystkie pytania.
4. Zaproś do zabawy 5 innych blogerek.

1. Ile czasu prowadzisz bloga i jak często publikujesz posty? 

W listopadzie minie rok na blogspocie. Wcześniej prowadziłam bloga na pingerze, onecie, photoblogu. Niektórzy znają moją blogową historie i czytają wpisy od wielu lat. Najczęściej piszę tutaj, posty publikuję co 2-3 dni, zdarza się nawet codziennie, ale to rzadkość. 

 2. Ile razy dziennie zaglądasz na bloga i czy robisz to w pierwszej kolejności?

Jeśli nie dostaję powiadomień o nowych komentarzach nie wchodzę na bloga w ogóle. Ale zazwyczaj dzieje się tak, że wchodząc na blog i czytając komentarz zostaję tam na dłużej, odpowiadam na komentarze i czytam wpisy innych blogerek. 

3. Czy Twoja rodzina i znajomi wiedzą o tym, że prowadzisz bloga? 

Tak, wiedzą o tym. Inaczej mama dostałaby furii za ilość paczek, ale uspokajam ją, że dostałam to. Znajomi wiedzą, gdyż niemal na co dzień mają styczność z moim ‚nakręceniem się na te tematy’, na blogu opisuję i fotografuję swoje pasje, wiedzą i nieraz sami czytają :)

4. Posty jakiego typu  interesują Cię najbardziej u innych blogerek?

Analizy składu kosmetyków bardzo mnie interesuje w recenzjach. Wówczas mam wrażenie,że autorka wie o czym pisze. Fiolka jest przykładem recenzentki idealnej :)

Pozdrowienia dla Ciebie, Fiolka :)

5. Czy zazdrościsz czasem blogerkom?

Jasne, że tak. Najbardziej zakupów w MAC, Kiko. Chciałam kosmetyki Balea i Alverde, ale wiem jak je zdobędę, na grudzień szykuję zamówienie. 

6. Czy zdarzyło Ci się kupić jakiś kosmetyk tylko po to, by móc go zrecenzować na swoim blogu?

Nie przypominam sobie. Jednak wolę, gdy coś służy mojej skórze, włosom, paznokciom, zdrowiu, niż napisać suchą recenzję, rzeczy nie niezbędnej dla mnie i moich upodobań kosmetycznych.

7. Czy pod wpływem blogów urodowych kupujesz więcej kosmetyków, a co za tym idzie, wydajesz więcej pieniędzy?

Trochę tak. Może nie więcej, ale inne. Urozmaicone składem i zastosowaniem, skłoniona recenzją. Nie kupuję, bo producent napisał wiele wspaniałości, kupuję, bo znam opinie dziewczyn, które obiektywnie oceniły produkt. Zdarza się,że najpierw wchodzę na wizaż.pl i blogi zanim coś kupię, a że przy okazji zobaczę inne ‚luksusy’ wpisuję je na listę ‚must have’.

8. Co blogowanie zmieniło w Twoim życiu?

Stałam się bardziej aktywna na tej płaszczyźnie, wiem ‚co nieco’, ale chcę wiedzieć więcej i więcej. Interesuje się i spełniam w dziedzinach, o których piszę. Mam większą świadomość jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja i staram się ją przekazywać innym. Piękna skóra, to zadbana skóra. Ponadto poznałam i poznaje wspaniałe osoby i już nie jednokrotnie przeniosłam ta znajomości na rzeczywistość. 

9. Skąd czerpiesz pomysły na nowe posty?

Inspiruje mnie otoczenie, myśli w głowie, przeszłość, przyszłość, rzeczywistość. Jeśli nie piszę o kosmetykach, piszę poezję, niekiedy prozę. Słowem wyrażam siebie i chcę to robić. Uzewnętrznianie się daje pewną ulgę w łagodzeniu chaosu w sobie. Każdy tyle ma myśli, przemyśleń, obaw, pytań, chęci – lepiej je wyrazić, niż trzymać w sobie. Prowadzę bloga urodowego, recenzje kosmetyków to po prostu mój stan posiadania. Teoria to kaprys, np. pisałam do szkoły projekt, więc pisałam również na blogu – po co wiedza ma się marnować?

10. Czy miałaś kiedyś kryzys w prowadzeniu bloga tak, że chciałaś go usunąć?

Usunąć? Ale po co :) Nawet jak będę miała kryzys, zostawię bloga w sieci, niech istnieje, bo co jakbym chciała wrócić, a nie będę miała dokąd? Poza tym czuję się dobrze na swoim profilu. Na kryzys się nie zapowiada :)


Pytanie dodatkowe: (nie musisz na nie odpowiadać, jeśli nie chcesz)  

Co najbardziej denerwuje Cię w blogach innych dziewczyn?W wakacje był wysyp nowych blogów recenzentek kosmetyków, a nawet środków do czyszczenia za przeproszeniem kibla. Kosmetyki za darmo kuszą, ale natrętne korespondencje z firmami stawiają w złym świetle inne blogerki. Nie akceptuję blogów nastawionych wyłącznie na zdobycie obserwatorów i komentarzy nie mających sensu. Ba! Nie mających racji bytu! Koment za koment , obserwowanie za obserwowanie, chcesz? Szukaj kogoś innego, jest wielu takich. 


Taguję:
Fiolkę
imprevisivel 
Theagnes87
De beaute
słodki miód


___________________________________________________

Dziś zrobiłam pierwszy zabieg eksfoliacji kwasami owocowymi 20% Bandi
Planuję zrobić serię 10 zabiegów. Piękna skóro – wróć !!! :D
http://www.bandi-cosmetics.eu/produkt.php?id=88Pozdrawiam

Post ze starej wersji strony.

2 Comments

Mittie Francescone 2023-09-15 at 23:10 - Reply

Dzięki Tobie wiem, że zawsze jest nadzieja.

Bethel Hollmann 2023-09-18 at 09:00 - Reply

Trzymaj tak dalej, bo robisz to świetnie.

Leave a Comment