Logo
Bezbolesne i szybkie rozczesywanie włosów?
10 paź 2016

Bezbolesne i szybkie rozczesywanie włosów?

Post by Testimo_Admin

Jak dobieracie szczotki do włosów? Jest to dla Was obojętne, czy jednak szukacie sprawdzonych i polecanych szczotek? Szczotka Michel Mercier jest w mojej kosmetyczce od kilku miesięcy. Kocham i nienawidzę jednocześnie. Moje włosy bardzo się plączą, po myciu mam pełno małych supełków, które są trudne do rozczesania. Do tej pory jedyną skuteczną szczotką DO szybkie rozczesywanie włosów był Tangle Teezer.

Wprowadzenie do rozczesywania włosów

Rozczesywanie włosów może być trudnym i frustrującym zadaniem, szczególnie gdy nie wiemy, jak to robić poprawnie. W tym artykule, dowiesz się, jak efektywnie i szybko rozczesać włosy bez uszkodzeń.

Jak sprawdziła się szczotka Michel Mercier? Jest lepsza niż Tangle Teezer?

Dlaczego szybkie rozczesywanie włosów jest ważne?

Szybkie i efektywne rozczesywanie włosów jest kluczowe dla utrzymania zdrowia i witalności naszych pasm. Zbyt agresywne rozczesywanie może prowadzić do uszkodzenia włosów i ich łamania.

OD PRODUCENTA

„Sekret tej innowacyjnej szczotki leży w unikalnym opatentowanym rozkładzie geometrycznym końcówek o różnych wysokościach, różnych średnicach i lokalizacjach końcówek, które rozpraszają siłę nacisku wywieraną na włosy podczas szczotkowania. W rezultacie pozwalają na wyjątkowo przyjemne rozczesywanie, oraz redukują łamliwość oraz wypadanie włosów spowodowane szczotkowaniem.
Szczotka dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych. Każdy kolor dopasowany jest do innego rodzaju włosa.”

Szczotkę Michel Mercier mam w wersji różowej, czyli do włosów cienkich. Szczotka jest lekka, solidna i poręczna. Plusem może być trzonek, którego TT nie ma. Jednak ja już się przyzwyczaiłam do szczotki bez rączki.

Innowacyjność szczotki Michel Mercier polega na 'opatentowanym rozkładzie geometrycznym 428 końcówek i 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach i lokalizacjach końcówek, które rozpraszają silę nacisku wywieraną na włosy podczas szczotkowania’. Szczotka Michel Merciel ma ułatwić rozczesywanie, redukować łamliwość i wypadanie włosów spowodowane czesaniem.

Dostępnych jest kilka modeli szczotek Michel Mercier a każdy model dopasowany jest do różnych włosów, do cienkich, normalnych i grubych.

szybkie rozczesywanie włosów

Jak szczotka Michel Mercier radzi sobie z moimi plączącymi się włosami?

Szczotka Michel Mercier nie do końca sprawdziła się na moich włosach. Ułatwia rozczesywanie włosów na mokro, robi to szybciej i bardziej skutecznie niż TT. Ilość włosów na szczotce po czesaniu jest mniejsza niż na TT.

Szczotka Michel Mercier nie rozczesuje moich włosów na sucho. Trwa to długo i nie jest przyjemne. Szczotka wydaje głośny i niekomfortowy dźwięk przy czesaniu. Potraficie sobie to wyobrazić? Dziwne i pierwszy raz spotykam się z taką cechą szczotki. Zauważyłam też, że przy rozczesywaniu na sucho szczotka Michel Mercer elektryzuje włosy.

Szczotka Michel Mercier rozczesuje moje włosy powierzchownie, te z wierzchniej warstwy są gładkie, a te pod spodem są nadal splątane. Włosy dzielę na pasma i rozczesuję od końcówek kierując się ku górze.

Zaletą jest tworzywo z jakiego wykonana jest szczotka. Jest lekka i łatwo utrzymać ją w czystości.

Szczotka Michel Mercier nie spełniła moich oczekiwań. Co prawda fajnie rozczesuje włosy na mokro, ale potrzebuję szczotki uniwersalnej, która sprawdzi się na mokro i na sucho. Nadal szukam szczotki do włosów, która poradzi sobie z moimi plączącymi się włosami.

Podsumowanie najlepszych praktyk

Szybkie rozczesywanie włosów jest kluczowe dla utrzymania ich zdrowia i piękna. Pamiętaj o wyborze odpowiednich narzędzi, produktów i technik, aby uniknąć uszkodzeń i zapewnić łatwe i przyjemne rozczesywanie.

Jakiej szczotki do włosów używacie? Co możecie polecić do włosów, które mocno się plączą? Jak sobie radzicie z rozczesywaniem włosów?

Jeden komentarz

_gaze5 2023-12-23 at 09:59 - Reply

To jest ten rodzaj tekstu, który warto polecić każdemu.

Leave a Comment