Logo
Avon eve duet – Czy ten zapach Avon jest wyjątkowy?
27 lis 2017

Avon eve duet – Czy ten zapach Avon jest wyjątkowy?

Post by Testimo_Admin

Na pewno zauważyłyście, na blogu o zapachach piszę mało. Słabo opisuję zapachy. Mój nos wcale nie wyczuwa tych wszystkich nut zapachowych. Jest tylko jedno kryterium oceny zapachów. Albo mi się podoba albo nie. Najprostszy podział z możliwych. Rzadko zapach wzbudza we mnie jakieś takie emocje, które popchną mnie do opisania go na blogu. Chociaż mam kilku ulubieńców, perfumy, które uwielbiam, te które idealnie wpisują się w mój gust, które używam z przyjemnością, ale okazjonalnie. Bo szkoda! Takie też Wam pokażę, bo warto. Zapach Avon Eve Duet nie jest jednym z tych. Jest taki… codzienny.

Avon Eve Duet: Dwa Zapachy w Jednym Flakonie

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest mieć dwa różne zapachy w jednej butelce? Avon Eve Duet sprawia, że to możliwe!

Co to jest Avon Eve Duet?

Koncept

Avon Eve Duet to perfumy, które oferują dwa różne zapachy w jednej butelce. Dzięki temu można cieszyć się różnymi aromatami w zależności od nastroju, okazji czy pory dnia.

Unikalność

Innowacyjność Eve Duet polega na jego zdolności do dostarczenia dwóch różnych doświadczeń zapachowych w jednym produkcie. Nie jest to jedynie marketingowy chwyt, ale prawdziwa innowacja w świecie perfum.

Zapach Avon Eve Duet jest w podwójnym opakowaniu, dwa flakoniki różnych zapachów po 25 ml. Zapachy są różne, jeden lekki, drugi mocniejszy, a ich wspólną cechą jest nuta lilii i jaśminu. Można używać ich osobno, ale można je też połączyć. I zapach, który tworzą jest fajny i co dziwne, w połączeniu wcale się nie gryzą.

Poniżej wkleję info o nutach zapachowych ze strony Avon:

Eve Duet Radiant – Kompozycja radosna i czarująca – klementynka, kwiaty jabłoni, lilia wodna, jaśmin, jasne nuty drzewna.
Eve Duet Sensual – Kompozycja uwodzicielska i zmysłowa – śliwka, różowy pieprz, lilia wodna, nocny jaśmin, paczula.

Avon eve duet

Składniki

Strona Świeża

Jedna strona flakonu Avon jest dedykowana zapachom świeżym i energetyzującym. Idealne dla dnia, kiedy potrzebujesz dodatkowej dawki energii!

Strona Zmysłowa

Drugą stronę butelki cechuje głęboki, zmysłowy zapach. Idealny na wieczór, kiedy chcesz poczuć się wyjątkowo i zmysłowo.

Jak używać Avon Eve Duet

Indywidualność

To Ty decydujesz, który zapach chcesz użyć. Możesz nawet zmieszać je razem, aby stworzyć własny, unikatowy aromat.

Wskazówki do nakładania

Dla najlepszych efektów, spróbuj nałożyć zapach na pulsujące punkty ciała, takie jak nadgarstki czy szyję.

Ten jasny zapach jest delikatny, dziewczęcy, idealny na dzień. Ten drugi jest ciężki, sam w sobie jest ok, ale nie porywa. Jednak w połączeniu oba wypadają fajnie i lubię używać tego połączenia.

Zapachy nie wyróżniają się na tle innych wód toaletowych. Nie sprawiają, że czuję się jak milion dolarów, bardziej wyjątkowo czy bardziej kobieco. Trwałość jest bardzo średnia, na ubraniach utrzymują się długo, na skórze krócej, dlatego w ciągu dnia ponawiam ich aplikację dla bardziej intensywnego zapachu. Używam ich często, więc przypuszczam, że szybko je zużyję.

Avon  to ciekawa opcja. Jeden zapach na dzień, drugi na wieczór, bądź oba na każdą okazję.

Używacie zapachów Avon?

Podsumowanie

Avon Eve Duet to innowacyjny produkt, który oferuje dwa zapachy w jednym flakonie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie różnorodność i chcą dostosować zapach do swojego nastroju i okazji.

Jeden komentarz

JaToJa_new130 2023-12-23 at 09:41 - Reply

Zawsze cenię sobie takie teksty, które prowokują do myślenia.

Leave a Comment