Logo
Lekki krem pod makijaż | Eucerin Aquaporin Active light
13 sie 2015

Lekki krem pod makijaż | Eucerin Aquaporin Active light

Post by Testimo_Admin

Nie mogę uwierzyć, że mamy już połowę sierpnia i lato będzie powoli się kończyć. Jeszcze miesiąc i znów zamienimy sandały na półbuty. Jak ten czas leci! Ostatnio często mojemu codziennemu rytuałowi towarzyszył lekki krem pod makijaż. Efekty były dosyć zaskakujące!

Dlaczego lekki krem pod makijaż jest tak ważny?

Używanie kremu pod makijaż to klucz do długotrwałego i nienagannego wykończenia. Chroni skórę, zapewnia równomierne rozprowadzenie podkładu i pomaga zatuszować drobne niedoskonałości.

Dziś chciałam napisać o pielęgnacji na dzień, o kremie Eucerin Aquaporin Active light. Potrzebowałam kosmetyku, który będzie miał lekką formułę, skutecznie nawilży skórę oraz będzie się nadawał pod makijaż. Myślę, że się udało, mam już końcówkę tego kremu i zastanawiam się, czy nie kupić kolejnej tubki. Krem Eucerin Aquaporin Active light przeznaczony jest do skóry normalnej i mieszanej. Jeśli taką macie – zapraszam do czytania!

 

Seria AQUAporin ma zapewniać długotrwałe nawilżenie skórze i ochronę przed utratą wilgoci. Formuła Aquaporin stymuluje naturalny system transportu wody w skórze, by zapewnić jej odpowiednie nawilżenie. Zastosowano tu akwaporyny – białka towrzące kanały w błonach komórkowych, ułatwiające transport wody z komórki do komórki. W kremie znajduje się też naturalnie występujący w skórze Gluco-Glycerol, który stymuluje tworzenie nowych sieci akwaporyn ułatwiając transport wody między komórkami.

Najlepsze kremy pod makijaż na rynku

Wybór idealnego kremu może być trudny. Oto lista polecanych produktów, które zdobyły uznanie wśród profesjonalistów i miłośników makijażu.

Naturalne alternatywy dla kremów pod makijaż

Jeśli preferujesz ekologiczne rozwiązania, istnieje wiele naturalnych alternatyw, które mogą działać równie dobrze jak tradycyjne kremy.

 

Krem Eucerin Aquaporin light ma lekką formułę, która szybko się wchłania. Z początku obawiałam się, że krem okaże się zbyt lekki, ale szybko przekonałam się, że krem doskonale nawilża skórę. Krem ten jest bardzo dobrą bazą pod makijaż, przygotowaniem skóry do nałożenia podkładu. Fakt, że szybko się wchłania oszczędza nasz czas. Dodatkowo nie tworzy na skórze filmu, więc podkład dobrze dopasowuje się do cery i do niej przylega, nie ma mowy o rolowaniu i ważeniu się podkładu.

Jak prawidłowo pielęgnować skórę pod kremem?

Przed nałożeniem kremu pod makijaż ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Poznaj rutynę, która przygotuje Twoją skórę do nałożenia makijażu.

Lekki krem pod makijaż

Jak już wspomniałam przeznaczony jest do cery wrażliwej normalnej i mieszanej. Sprawia, że skóra wygląda zdrowo oraz daje uczucie świeżości. Krem wchłania się momentalnie i nie lepi się, więc jeśli szukacie lekkich formuł, może to coś dla Was.

Częste błędy przy używaniu kremu pod makijaż

Nawet drobne błędy mogą wpłynąć na efekt końcowy Twojego makijażu. Dowiedz się, jakich błędów unikać, używając kremu pod makijaż.

Lekki krem pod makijaż a ochrona przeciwsłoneczna

Wiele kremów pod makijaż zawiera filtr UV. Dowiedz się, dlaczego jest to ważne i jak chronić skórę przed szkodliwym działaniem słońca.

Lekki krem pod makijaż – Zakończenie

Idealny makijaż zaczyna się od idealnej bazy. Dzięki odpowiedniemu kremowi pod makijaż możemy cieszyć się nieskazitelnym wyglądem przez cały dzień.

 

Opakowanie to wygodna tubka, którą można postawić 'na głowie’, dzięki czemu łatwo wycisnąć krem. A jak się kończy, tubkę można przeciać i zużyć wszystko do końca.

Regularna cena to ok. 30-40 zł kremu Eucerin Aquaporin Active light, w zależności od apteki. Krem wystarczył mi na ponad 3 miesiące codziennego stosowania rano. Wydajność kremu oceniam na plus, zwłaszcza, że niewielka ilość wystarcza, by przywrócić skórze komfort i nawilżenie.

A jakie są Wasze ulubione kremy pod makijaż?

Jeden komentarz

Devora Tanen 2023-09-15 at 22:29 - Reply

Dla specjalistów i nie tylko, fajna lektura do poczytania

Lino Bernand 2023-09-18 at 08:19 - Reply

Nietuzinkowe, interesujące, inspirujące. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami

DuzyBen_theme6 2023-12-23 at 10:28 - Reply

Jeśli chcesz wyjść poza schematy myślenia, ten artykuł jest doskonałym wyborem.

Leave a Comment