Logo
Lekki krem pod makijaż | Eucerin Aquaporin Active light
13 sie 2015

Lekki krem pod makijaż | Eucerin Aquaporin Active light

Post by Testimo_Admin

Nie mogę uwierzyć, że mamy już połowę sierpnia i lato będzie powoli się kończyć. Jeszcze miesiąc i znów zamienimy sandały na półbuty. Jak ten czas leci!

Dziś chciałam napisać o pielęgnacji na dzień, o kremie Eucerin Aquaporin Active light. Potrzebowałam kosmetyku, który będzie miał lekką formułę, skutecznie nawilży skórę oraz będzie się nadawał pod makijaż. Myślę, że się udało, mam już końcówkę tego kremu i zastanawiam się, czy nie kupić kolejnej tubki. Krem Eucerin Aquaporin Active light przeznaczony jest do skóry normalnej i mieszanej. Jeśli taką macie – zapraszam do czytania!

eucerin aquaporin light

Seria AQUAporin ma zapewniać długotrwałe nawilżenie skórze i ochronę przed utratą wilgoci. Formuła Aquaporin stymuluje naturalny system transportu wody w skórze, by zapewnić jej odpowiednie nawilżenie. Zastosowano tu akwaporyny – białka towrzące kanały w błonach komórkowych, ułatwiające transport wody z komórki do komórki. W kremie znajduje się też naturalnie występujący w skórze Gluco-Glycerol, który stymuluje tworzenie nowych sieci akwaporyn ułatwiając transport wody między komórkami.

Eucerin Aquaporin light

Krem Eucerin Aquaporin light ma lekką formułę, która szybko się wchłania. Z początku obawiałam się, że krem okaże się zbyt lekki, ale szybko przekonałam się, że krem doskonale nawilża skórę. Krem ten jest bardzo dobrą bazą pod makijaż, przygotowaniem skóry do nałożenia podkładu. Fakt, że szybko się wchłania oszczędza nasz czas. Dodatkowo nie tworzy na skórze filmu, więc podkład dobrze dopasowuje się do cery i do niej przylega, nie ma mowy o rolowaniu i ważeniu się podkładu.

Jak już wspomniałam przeznaczony jest do cery wrażliwej normalnej i mieszanej. Sprawia, że skóra wygląda zdrowo oraz daje uczucie świeżości. Krem wchłania się momentalnie i nie lepi się, więc jeśli szukacie lekkich formuł, może to coś dla Was.

Eucerin Aquaporin light

Opakowanie to wygodna tubka, którą można postawić 'na głowie’, dzięki czemu łatwo wycisnąć krem. A jak się kończy, tubkę można przeciać i zużyć wszystko do końca.

Regularna cena to ok. 30-40 zł kremu Eucerin Aquaporin Active light, w zależności od apteki. Krem wystarczył mi na ponad 3 miesiące codziennego stosowania rano. Wydajność kremu oceniam na plus, zwłaszcza, że niewielka ilość wystarcza, by przywrócić skórze komfort i nawilżenie.

A jakie są Wasze ulubione kremy pod makijaż?

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

2 Comments

Devora Tanen 2023-09-15 at 22:29 - Reply

Dla specjalistów i nie tylko, fajna lektura do poczytania

Lino Bernand 2023-09-18 at 08:19 - Reply

Nietuzinkowe, interesujące, inspirujące. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami

Leave a Comment