Logo
Efekt tightline – L’OREAL false lash wings SCULPT
18 maj 2016

Efekt tightline – L’OREAL false lash wings SCULPT

Post by Testimo_Admin

Wprowadzenie

Efekt tightline to technika makijażu oka, która polega na wypełnieniu przestrzeni między rzęsami. Co pozwala na stworzenie wyrazistego i intensywnego spojrzenia. W tym artykule dowiesz się, jak uzyskać ten efekt i jakie produkty będą najlepsze do jego wykonania.

Wybrać odpowiedni tusz do rzęs jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Wiele formuł i szczoteczi mascar sklejają moje rzęsy, które są bardzo długie i trudne do wytuszowania. Lubię mocne, wyraziste, podkreślone rzęsy, bez efektu sklejenia. Nie spodziewałam się cudów po nowej mascarze L’oreal False Lash Wings Sculp, bo szczoteczka nieco zaskakuje.

Mascara L’Oreal False Lash wings SCULPT ma rewolucyjną szczoteczkę – grzebyk, która wcale nie przypomina tradycyjnych szczoteczek. Jakie było moje zdziwienie, jak ten nowy tusz spełnił moje oczekiwania co do efektu w 100%. Mocny, wyrazisty efekt bez sklejenia. Dla mnie idealnie!

Efekt tightline

Nowy trend w kreowaniu rzęs, zagęszcza i mocniej podkreśla rzęsy przy samej nasadzie, dzięki czemu spojrzenie jest bardziej wyraźne. Kształt szczoteczki jest idealnie dopasowana i z łatwością dociera do samej nasady rzęs. Wypustki szczoteczki mają dwie długości i ustawione są naprzemiennie, dzięki czemu chwyta każdą rzęsę. Przy nasadzie tuszu jest najwięcej, ale rzęsy nie wyglądają na sklejone. Są rozpoztarte bardziej do zewnętrznego kącika optycznie otwierając oko. Szczoteczka dociera nawet do najkrótszych włosków maksymalnie je wydłużając.

Szczoteczki tuszu L’OREAL false lash wings SCULPT trzeba nauczyć się używać. Nie dla każdego pierwsza próba da efekt ładnie wytuszowanych rzęs.

Moje pierwsze próby tuszowania rzęs kończyły się niepomyślnie. Ale już trzecie tuszowanie rzęs sprawiło, że uśmiechnęłam się na widok tak pięknie podkreślonych rzęs. Po środku szczoteczki jest linia, gdzie tuszu jest najwięcej i tą stroną należy przyłożyć szczoteczkę do górnej linii wodnej, w ten sposób tusz wypełni przestrzenie między rzęsami, dzięki czemu spojrzenie nabierze głębi i wyrazistości – to jest właśnie efekt tightline.

Tusz L’OREAL false lash wings SCULPT ma konsystencję, która umożliwia nałożenie kilku warstw tuszu bez obawy o osypywanie się go w ciągu dnia. Na szczoteczce jest dużo tuszu i przez to ma tendecję do sklejania rzęs, ale wystarczy rozczesać rzęsy grzebykiem lub przed użyciem nadmiar tuszu wytrzeć w chusteczkę, ja wybieram tę drugą opcję.

Efekt tightline

Odpowiednie produkty do tightline

Istnieje wiele produktów, które są idealne do tightline, np. eyelinery w żelu od Bobbi Brown czy kredki do oczu od Urban Decay.

Alternatywne metody uzyskania efektu tightline

Jeżeli technika tightlining wydaje się zbyt skomplikowana, można spróbować alternatywnych metod, takich jak używanie maskary o zwiększonej objętości czy stosowanie rzęs na pasku.

Tusz jest bardzo trwały, nie osypuje się, nie odbija, odcień czerni jest intensywny przez cały dzień.

Podsumowując: mascara L’OREAL false lash wings SCULPT daje wyraźny efekt, ma odcień głębokiej czerni, maksymalnie wydłuża i pogrubia, wypełnia przestrzeń między rzęsami – efekt tightline, mocniej wydłuża do zewnętrznego kącika optycznie otwierając oko. 

Koniecznie wypróbujcie ten tusz, daje niesamowity efekt!

Efekt tightline – Podsumowanie

Efekt tightline to prosty sposób na intensyfikację spojrzenia. Dzięki odpowiednim produktom i technikom, można uzyskać naturalnie wyglądający makijaż oczu, który będzie trwały i efektowny.

L’Oreal Paris Polska

Mam dla Was też konkurs, do wygrania oczywiście tusz L’OREAL false lash wings SCULPT. Wystarczy zostawić komentarz pod tym postem z informacją, ’jakiego efektu oczekujesz od tuszu do rzęs’?

Konkurs trwa tydzień, do 25.05.

Czekam na komentarze!

Jeden komentarz

Lloyd Laravie 2023-09-16 at 00:28 - Reply

Jak dla mnie lektura obowiązkowa, dla każdego, niezależnie od przekonań

Amado Kocka 2023-09-18 at 10:19 - Reply

Jesteś niesamowitym źródłem inspiracji.

Joanna_Iraqi88 2023-12-23 at 10:07 - Reply

Odkryłem to niedawno i już wiem, że to będzie coś, o czym będę długo myśleć.

Leave a Comment