Logo
Serum stymulujące wzrost rzęs Long 4 Lashes – efekty
19 maj 2015

Serum stymulujące wzrost rzęs Long 4 Lashes – efekty

Post by Testimo_Admin

Kiedyś nie planowałam zakupu serum do rzęs. Z natury mam rzęsy długie i podkręcone. Dlatego uważałam to za zbędne. Wkurzało mnie jedynie, że przy zewnętrznym kąciku włoski są bardzo krótkie i trudno je tam wytuszować. Dziś chcę przedstawić efekty codziennego stosowania Long 4 Lashes od 23 marca br.

Long 4 Lashes to serum stymulujące wzrost rzęs, którego główym skladnikiem jest Bimatoprost odpowiedzialny za wrozst rzęs oraz przedłużenie ich żywotności. Bimatoprost w wysokim stężeniu to lek, w serum do rzęs występuję w stężeniu do 3 %. Mieszki włosowe przy linii rzęś w dużej części są uśpione. Bimatoprost uaktywnia je, dzięki czemu rosną nowe włoski, a te co są wydłużają się i stają się mocniejsze.

long 4 lashes

long 4 lashes

Serum należy stosować na oczyszczoną skórę, czyli po demakijażu. Mając na uwadze ostrożność, aplikując przy samej linii rzęs, uważając by serum nie dostało się do oka. Aplikator jest łatwy w użyciu i precyzyjny. Ma kształt pędzelka do eyelinera. U mnie nie pojawiło się podrażnienie, ani uwrażliwienie skóry. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. Pojemność opakowania to 3 ml. Wydaje się mało, ale spokojnie wystarcza na kilka miesiący stosowania. Przypuszczam, że wystarczy na 3-4 miesiące. 

Obietnice producenta, rzęsy stają się: 

– dłuższe o 85%, 

– grubsze o 53%, 

– gęstsze o 43%. 

long 4 lasheslong 4 lashes

Zdjęcie przedstawia efekt po 1,5 miesiąca stosowania. Planowałam zrobić zdjęcie równo po miesiącu stosowania, jednak aparat nie chciał współpracować i nie mogę uchwycić efektu. Rzęsy urosły na długość, są ciemniejsze i ładnie podkręcone. Przy zewnętrznym kąciku miałam krótki włoski rzęs, na szczęście dorównały innym, a nawet teraz są dłuższe niż pozostałe. Nawet mój TŻ zauważył jak bardzo urosły mi rzęsy, a przyznajcie, że rzęsy to tak naprawdę szczegół. 

Efekt podoba mi się, jednak mam 'ale’. Rzęsy stały się nie równe. W zewnętrznym kąciku rzęsy są najdłuższe, wywijają się, plączą. Ich wytuszowanie jest dosyć trudne. Daję radę, ale trochę denerwuje się jak to robię. Na pewno będę dalej stosować serum i liczę, że rzęsy wyrównają się na długości oraz, że się zagęszczą.

Serum Long 4 Lashes zaskoczyło mnie szybkością działania. Wydłużenie rzęs widoczne było już po 3 tygodniach stosowania. 

Zdjęcie nie oddaje efektu, nie mogłam tego uchwycić. Rzęsy stały się bardzo niesforne.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol

Pojemność: 3 ml

Cena: ok. 50-70 zł

Swoje serum Long 4 Lashes kupiłam w promocji za 39,99 zł. Drugiej takiej ceny nie widziałam! Najczęściej w promocji kosztuje ok. 50 zł.

Używałyście już Long 4 Lashes?

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

1 Comments

Newton Capley 2023-09-18 at 15:31 - Reply

Dzięki Tobie czuję się bardziej oświecony/a.

Leave a Comment