Logo
AQUA MINERAL Peeling do ciała Totalny Jedwab Leśne Marzenie
15 cze 2015

AQUA MINERAL Peeling do ciała Totalny Jedwab Leśne Marzenie

Post by Testimo_Admin

Peelingów zużywam na tony zwłaszcza te z olejkami, bo oszczędzają czas po kąpieli, gdyż nie muszę już wtedy używać balsamu. Jeden lepszy drugi gorszy, ale wszystkie mają tę samą funkcję – złuszczają martwy naskórek.  AQUA MINERAL Peeling do ciała Totalny Jedwab Leśne Marzenie, o którym dzisiaj napiszę przebija wszystkie peelingi swoją jakością. Gdy pierwszy raz otworzyłam wieczko, powąchałam i sprawdziłam konsystencję chciałam już stwierdzać ‘nic takiego’. Jednak pierwsze użycie oczarowało mnie i każde kolejne stało się dla mnie przyjemnym rytuałem.

Zapraszam wszystkich do czytania, chcę nie tylko opisać peeling AQUA MINERAL, ale także napisać kilka zdań o marce i firmie.

Kosmetyki AQUA MINERAL

To grupa produktów do pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i paznokci, której głównym składnikiem jest sól z Morza Martwego.  Recepturą jest połączenie połączenie właściwości: 21 minerałów z Morza Martwego, ekstraktu z Czarnego Błota Mineralnego oraz opatentowanej formule RENOVAGE, która przywraca skórze równowagę i opóźnia procesy starzenia.

Kosmetyki AQUA MINERAL nie zawierają parabenów i SLS’ów. Za to każdy produkt wzbogacony jest o ekstrakty roślinne.

AQUA MINERAL Peeling do ciała Totalny Jedwab Leśne Marzenie

OD PRODUCENTA: Peeling został opracowany by skutecznie i  systematyczne usuwać obumarłe komórki naskórka. Minerały z Morza Martwego idealnie usuwają martwy naskórek a dzięki zawartości oleju słonecznikowego, sezamowego a także drogocennego olejku arganowego skóra pozostaje nawilżona i miękka w dotyku. Najlepsze rezultaty przynosi stosowany regularnie podczas kąpieli. Po spłukaniu kryształków morskich na skórze pozostaje przyjemnie pachnąca warstwa olejków.

 

Regularny peeling jest ważny. Sprawia, że składniki aktywne z innych kosmetyków lepiej się wchłaniają.  Masaż podczas peelingu poprawia krążenie mikro skórne, dzięki czemu skóra zachowuje jędrność. Gładka skóra po peelingu jest przyjemna w dotyku, aż chce się ją głaskać.

Peeling AQUA MINERAL nadaje się do każdego typu skóry, do suchej, do tej z tendencją do zmian zapalnych, czy do skóry z nadmiernym rogowaceniem. Nie ma ograniczeń do jego stosowania oprócz pamiętania by nie wykonywać peelingu na podrażnioną i skaleczoną skórę, gdyż sól mocno podrażnia i może powodować pieczenie i szczypanie, które mija po spłukaniu wodą.

AQUA MINERAL Peeling do ciała Totalny Jedwab Leśne Marzenie to luksusowy kosmetyk w mojej łazience. Dorównuje kosmetykom selektywnym i takim właśnie jest za niższą cenę.

Eleganckie opakowanie, klasyczne z odkręcanym wieczkiem. Peeling ma bardzo dużą pojemność, bo aż 475 g.

Skład jest prosty, ale bogaty. Faktycznie pokrywa się z tym co pisze producent. Jest sól z Morza Martwego, a następnie oleje. Zastosowane są łagodne konserwanty i peeling należy zużyć w 12 miesięcy od otwarcia.

Peeling do ciała

Etykieta w języku polskim szybko się odkleja, ale wszystkie informacje znajdują się także na stronie.

 

Peeling – co to?

To połączenie soli z Morza Martwego i olei. Gdy otworzymy zakrętkę widać oba półprodukty. Jednak w miarę używania olej, który się wytrącał na wierzch, zmieszał się z solą. Ilość olei jest odpowiednia, wraz z solą tworzy konsystencję wygodną w aplikacji na skórę.

Gdy się powącha peeling z opakowania nie czuć nic co zwraca uwagę. Tego peelingu trzeba użyć, by się oczarować. Przy peelingowaniu ciała zapach staje się perfumeryjny i bardzo luksusowy.

Producent zaleca stosować peeling na wilgotną skórę. Jest to uzasadnione, gdyż peeling solny jest peelingiem o mocnym stopniu złuszczania, dlatego przy stosowaniu na suchą skórę mógłby się okazać zbyt intensywny.

Peeling stosuje klasycznie, wmasowuje peeling w skórę, drobinki soli delikatnie się rozpuszczają pod wpływem tarcia i wody. Na skórze pozostaje oleisty film, który pozostawiamy na chwilę i dopiero spłukujemy. W ten sposób sól złuszcza martwy naskórek, a oleje pielęgnują skórę.

Po spłukaniu skóra jest niesamowicie gładka w dotyku. Może pojawić się lekkie przekrwienie, ale szybko ono ustępuje. Peeling pięknie nawilża i natłuszcza skórę, dzięki czemu po kąpieli nie trzeba stosować balsamów. Jest to wygodne i praktyczne, gdyż zaoszczędza nam czasu po kąpieli, a samą kąpiel czyni przyjemnym rytuałem.

Cena: 68,50 zł / 475 g

Dostępność: sklep ekrem.pl

AQUA MINERAL Peeling do ciała

Totalny Jedwab Leśne Marzenie oczarował mnie od pierwszego użycia. Ma luskusowy zapach i świetne właściwości. Złuszcza martwe komórki naskórka, pozostawia skórę bardzo gładką i z ochronnym filmem.

Nie wiem jak to się dzieje, ale ostatnio trafiam na same perełki. Może to minimalizm w zakupach decyduje o selektywnym, odpowiednim wyborze.

Kilka kosmetyków AQUA MINERAL dostępnych jest także w Rossmannie: mleczka do ciała i dłoni oraz mydło błotne Canaan.

Koniecznie przyjrzyjcie się kosmetykom AQUA MINERAL na stronie ekrem.pl oraz na fanpage.

Jeden komentarz

Alberto Epps 2023-09-15 at 22:25 - Reply

Lepiej tego ująć nie można. Przeczytajcie

Tomika Drewniak 2023-09-18 at 08:16 - Reply

Widzicie? Takie rzeczy można znaleźć w internecie

stand98 2023-12-23 at 10:31 - Reply

To nie jest zwykły artykuł, to prawdziwy intelektualny rollercoaster.

Leave a Comment