Logo
Olejek do demakijażu Herla | Codzienny luksusowy rytuał
2 gru 2017

Olejek do demakijażu Herla | Codzienny luksusowy rytuał

Post by Testimo_Admin

Lubicie testować nowe marki? Ja tak, bo wierzę w ich innowacyjność, zaangażowanie i chęć rozwoju, która nas (konsumentki) do tych kosmetyków ma przyciągnąć, przywiązać, zatrzymać. Doceniam polskie marki, więc chętnie sprawdzam, co dobrego mogą nam zaproponować tak jak w tym przypadku olejek do demakijażu Herla.

Olejek do demakijażu Herla – krótka charakterystyka

Olejek Herla to polska marka luksusowych kosmetyków, która oparta jest na naturalnych składnikach, w składzie jest od 88% do 100% naturalnych komponentów. Mam dwa kosmetyki tej marki, maseczkę i olejek do demakijażu. Dzisiaj napiszę o olejku, bo dłużej już się nie powstrzymam i chcę się z wami podzielić, jak dobrym jest kosmetykiem. Lubię używać olejek do demakijażu Herla, ponieważ jest skuteczny, pięknie pachnie i nie zostawia tłustej warstwy. Kosmetyki te otrzymałam w paczce PR, ale nie obawiajcie się, nikt mi nie zapłacił za wychwalanie marki. Ten olejek moim zdaniem naprawdę jest taki fantastyczny.

OCM, czyli system czyszczenia ludzkiego ciała

OCM do metoda znana i lubiana przez osoby korzystające z naturalnej pielęgnacji. Mieszanki olei dopasowane są do potrzeb danej cery, ja mam cerę suchą. Oleje bardzo skutecznie zmywają każdy rodzaj makijażu, usuwają kosmetyki nawet te longlasting czy waterproof. Można nimi zmywać mocny makijaż oczu, długotrwałe pomadki, podkład – dosłownie wszystko.

Jedna cecha zmywania makijażu olejami zazwyczaj mnie frustrowała. Po pierwsze tłusta warstwa, którą ciężko zmyć wodą. Potrzebna jest ściereczka / ręczniczek, by oleistość zniknęła z twarzy. Niektóre mieszanki olei (korzystałam zazwyczaj z tych gotowych Resibo, Nacomi , Evree) powodowały zamglenie w oczach, a bardzo tego nie lubię. No i zapach. Na przykład nie lubię zapachu oleju lnianego, ten zapamiętałam jako nieprzyjemny. Dlatego z przyjemnością używam olejek do demakijażu Herla, który pachnie ekskluzywnie i demakijaż zamienia w rytuał.

Skład olejka do demakijażu Herla

Olejek do demakijażu Herla to mieszanka 7 olei:

Niedawno wystartował sklep on-line, w którym można zamawiać kosmetyki herla z opcją darmowej wysyłki. Zapisując się do newsletter’a otrzymuje się 20 zł zniżki na pierwsze zakupy.  Olejek do demakijażu Herla w małej wersji kosztuje 43 zł, a 250 ml 73 zł. Plus zniżka za newsletter. Bajka! 🙂

olejek do demakijażu Herla

Spospoby użycia olejku do demakijażu Herla

Olejek do demakijażu Herla można stosować na 2 sposoby:

  • Standardowo, czyli nałożyć na skórę twarzy, wykonać delikatny masaż i zmyć wodą. Metoda ta jest skuteczna, przyjemna, korzystna dla skóry.
  • Drugą opcją jest aplikacja olejku na zwilżony wacik. Przyznam, że tej metody nie znałam, jest dla mnie czymś nowym, ale od kiedy odkryłam jej skuteczność oraz szybkość rozpuszczania makijażu, oczy zmywam tylko tak. Podkład również szybko schodzi, a przy tym nie czuć tłustej warstwy.

Zauważyłam też, że odkąd używam tego produktu do demakijażu oczy moja skóra stała się w tych miejscach mniej przesuszona, zwłaszcza na powiekach górnych.

Podsumowanie

Podsumowując olejek do demakijażu Herla, uważam, że jest to odpowiedni kosmetyk do demakijażu dla osób, które szukają skuteczności, ekspresowego działania, dobrego składu kosmetyku i jakości premium. Dodatkowo pięknie pachnie, a demakijaż jest przyjemnością, a nie codzienną koniecznością i obowiązkiem. Również Was zachęcam do korzystania z mleczka do demakijażu albo naturalnych kosmetyków do demakijażu.

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

Jeden komentarz

Kori Hulslander 2023-09-15 at 23:35 - Reply

Twój wpis przypomniał mi, co jest naprawdę ważne w życiu.

Zachariah Sapper 2023-09-18 at 09:25 - Reply

Tekst z serii ciekawych więc polecam kliknąć w link

Ariks 2023-12-23 at 09:41 - Reply

55. Czytanie tego tekstu to jak odbywanie podróży w głąb fascynującego tematu.

Leave a Comment