Logo
Peeling Blueberry | Delia Dairy Fun
8 sie 2015

Peeling Blueberry | Delia Dairy Fun

Post by Testimo_Admin

Regularny Peeling Blueberry, czyli złuszczanie martwych komórek naskórka, to niezbędny element pielęgnacji. Sprawia, że skóra jest gładka, miękka i łatwiej wchłania składniki aktywne z innych kosmetyków. Dlatego wiem, że przykładowo profilaktyka antycellulitowa ma sens przy połączeniu peelingu i produktów antycellulitowych. To samo tyczy się pielęgnacji twarzy itd. Dziś krótko o pachnącym jagodami scrub’ie Delia Dairy Fun.

Właściwości jagód borówki amerykańskiej

Jagody borówki amerykańskiej to nie tylko pyszny dodatek do dań, ale też składnik obfitujący w antyoksydanty. Poznaj ich zdrowotne i kosmetyczne korzyści.

Dlaczego Peeling Blueberry ?

Odkryj, jak naturalne właściwości tych jagód sprawiają, że peeling z ich użyciem jest tak skuteczny w pielęgnacji skóry.

Peeling Delia Dairy Fun jest na bazie soli i mocno złuszcza wartswę rogową naskórka. Bardzo lubię peelingi solne i cukrowe, zwłaszcza jeśli dodatkowo zawierają składniki pielęgnacyjne i natłuszczają skórę. Jest to świetna opcja, po męczącym dniu. Dwa w jednym: złuszczanie i nawilżanie.

Po zabiegu skóra jest bardzo miękka i gładka. Peeling pobudza mikrokrążenie i pracę skóry. Nie wymaga stosowania balsamu po kąpieli, gdyż peeling pozostawia delikatną warstwę ochronną (w składzie jest masło shea). W ostatnim czasie trafiam na same dobre peelingi. Aqua Mineral jest lepszy jakościowo, zużyłam go z wielką przyjemnością i był luksusowym kosmetykiem. Peeling Delia Dairy Fun spełnia te same funkcje: złuszczanie naskórka, ale to trochę inna kategoria. Ten też lubię, nie powiem, że nie.

Jak przygotować domowy peeling z borówkami amerykańskimi?

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces tworzenia własnego, naturalnego peelingu w zaciszu Twojego domu.

Korzyści z używania peelingu z jagodami borówki amerykańskiej

Zanurz się w świecie korzyści płynących z regularnego stosowania peelingu z borówkami. Od odświeżenia skóry po jej nawilżenie.

Peeling Delia Dairy Fun jest bardzo gęsty i zawiera dużą ilość drobin ścierających (soli). Przy peelingach solnych trzeba pamiętać, by nie stosować ich na podrażnioną skórę, np. po depilacji, gdyż może powodować pieczenie. Peeling należy nanosić na mokrą skórę, do suchej się nie przyklei i jest kłopotliwy w roztarciu. Na wszystko jest sposób – jak zawsze! Na zwilżonej skórze peeling łącząc się z wodą zmienia konsystencję i łatwiej przylega do ciała ułatwiając masaż skóry. Peeling jest średnio wydajny. W opakowaniu jest 300 g peelingu i kosztuje ok. 20 zł.

Peeling Blueberry

Jak często stosować peeling z jagodami borówki amerykańskiej?

Częstotliwość stosowania peelingu jest kluczem do uzyskania najlepszych efektów. Poznaj zalecenia dotyczące regularności.

Przeciwwskazania i potencjalne skutki uboczne

Chociaż naturalne składniki są łagodne dla skóry, zawsze warto znać potencjalne skutki uboczne i przeciwwskazania.

Peeling Blueberry a inne naturalne peelingi

Porównaj peeling z borówkami amerykańskimi z innymi popularnymi naturalnymi peelingami dostępnymi na rynku.

Peeling Blueberry – Zakończenie

Pielęgnacja skóry z wykorzystaniem naturalnych składników nigdy nie była tak prosta. Dzięki peelingowi z jagodami borówki amerykańskiej Twoja skóra będzie promieniować zdrowiem.

Ceramiczne opakowanie jest po prostu śliczne. 'Daj „drugie życie opakowaniu”, a zadbasz o środowisko.’ Być może je wykorzystam, a jeśli nie – oddam. Na pewno nie wyrzucę.

Zapach jest intensywny i pozostaje w łazience nawet po kąpieli. Soczysty mus jagodowy wspaniale relaksuje ciało i zmysły. To największa zaleta tego peelingu i to decyduje, że mam ochotę na inne wersje zapachowe. Z tego co wiem, kosmetyki z serii Dairy Fun dostępne są w drogeriach Natura. Jeśli nie, poprawcie mnie.

Jeden komentarz

DamiaN_fundamental84 2023-12-23 at 10:28 - Reply

To jest ten rodzaj treści, który sprawia, że internet jest tak cennym źródłem wiedzy.

Leave a Comment