Logo
Wiosenne spotkanie blogerek w Gdyni
15 kwi 2016

Wiosenne spotkanie blogerek w Gdyni

Post by Testimo_Admin

Kwiecień zaczął się bardzo przyjemnie. Na samym początku miesiąca odbyło się wiosenne spotkanie blogerek w Gdyni. Nie było to moje pierwsze tego typu spotkanie, dlatego cieszyłam się, że będę mogła poznać dziewczyny o takiej samej pasji jak moja. Spotkanie było bardzo zorganizowane, punkt po punkcie realizowałyśmy program i było naprawdę świetnie, organizatorki (Dagmara i Marlena) spisały się na medal.

Spotkanie Blogerek

Spotykanie się blogerek to unikalna okazja do spotkania się, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości w środowisku blogerskim. W dzisiejszym artykule omówimy różne aspekty tego typu spotkań, jak się do nich przygotować, oraz jakie są ich zalety i wady.

Cel spotkania

Głównym celem spotkania blogerek jest umożliwienie wymiany myśli i doświadczeń, a także budowanie silnych relacji między blogerkami. To czas, kiedy możemy uczyć się od siebie nawzajem i dzielić się wiedzą na temat blogowania, SEO, marketingu i innych kluczowych zagadnień.

Jak się przygotować

Przygotowanie się do spotkania jest kluczowe, aby maksymalnie wykorzystać ten czas.

Wybór stroju

Wybór odpowiedniego stroju to kluczowy element przygotowania. Stroje powinny być profesjonalne, ale jednocześnie wygodne.

Przygotowanie tematów

Przygotuj listę tematów, które chciałbyś omówić, oraz pytania, które planujesz zadać. Dzięki temu spotkanie będzie bardziej produktywne.

Spotkanie blogerek w Gdyni odbywało się wedlug założongo planu. Były także dodatkowe konkursy, odpowiadałyśmy też na pytania związane z blogowaniem. Taka wymiana zdań bardzo się przydaje, warto spojrzeć na to trochę inaczej, odświeżyć, zmienić postrzeganie swojego bloga. Najwięcej informacji przekazała nam Joanna z bloga Made by Gigi.

Dziewczyny i ich blogi, które brały udział w spotkaniu:

Anna Barczykowska – Kosmeologia
Anna Bielaszewska – Kobieta Nieidealna
Anna Radomska – Żyć nie umierać
Izabela Wilk – Pirelka Blog
Joanna Gliniecka – Latorośle
Joanna Gwizdała – Made By Gigi
Joanna Misiak – Krzywa Prosta
Karolina Zalewska – Młoda Mama w Dolinie Hipsterów
Katarzyna Grzywaczewska Porady Mamy Kasi
Martyna Piechowska – Make -up and beauty blog by Martyna Piechowska
Monika Laskowska – Wielki Kufer
Roksana Prusaczyk – Dzwoneczkowy Raj Mamy

Oraz fotograf i pomocnik Dagmary, Dominik Rek – Marynarz po godzinach – Marynarzowy.cupsell.pl

Miałyśmy przyjemność poznać firmę Krokus, która wszystkich zaciekawiła asortymentem i sposobem produkcji. Firma Krokus sprzedaje kompoty, dżemy, konfitury, syropy i dodatki do obiadu. O przetworach dawno zapomniałam, nie piłam kompotu od czasów dzieciństwa. Jak widać można kupić i zjeść dobrej jakości produkty bez chemii i polepszaczy. Super!

Monika z bloga Wielki Kufer pokazywała nam jak w prosty sposób zrobić maseczkę odpowiednią do potrzeb cery. Wszystkie kosmetyki, o których opowiadała nam Monika są naturalne, proste w składzie i bezpieczne dla skóry. Fajnie, że podzieliła się swoją wiedzą na spotkaniu blogerek. Monika prowadzi również warsztaty dostępne dla wszystkich, gdzie można zrobić samemu balsam do ciała w kostce czy piękne pralinki / muffinki do kąpieli. Świetna sprawa!

spotkanie blogerek

Roksana na spotkaniu reprezentowała markę Plus dla skóry. Pokazała nam wszystkie kosmetyki, jakie są dostępne w sprzedaży i po krótce opowiedziała o każdej serri.

W między czasie była chwila na przyjemności. Malowałam Joannę, która bez obaw usiadła pod moje pędzle. Nieład na stole to moja specjalność – niestety. Wziełam tylko podstawowe produkty, które mogłam dopasować do każdej osoby, wyszła z tego nieduża kosmetyczka. Oczywiście plus demakijaż, płyn do mycia i dezynfekcji pędzli oraz żel do dezynfekcji dłoni musiał być – to obowiązek!

Podsumowanie

Nie wyszłyśmy z pustymi rękoma. Dostałyśmy kilka drobiazgów, poniżej lista sponsorów.

Lubię takie spotkania, zawsze dowiem się czegoś nowego i mogę rozmawiać o tym co mnie pasjonuje.

Jeden komentarz

Samo 2023-12-23 at 10:09 - Reply

To może być coś, co zmieni Wasze podejście do tematu. Warto przeczytać!

Leave a Comment