Twój pupil pokocha wegetariańskie smaczki dla psów

wegetariańskie smaczki dla psów

Opieka nad psem to nie tylko ogromna przyjemność, ale także odpowiedzialność za jego zdrowie i kondycję. Jeśli chcesz, aby twój pupil miał wszystko, co jest niezbędne, pomyśl o specjalnych wegetariańskich przysmakach dla psa.

Dlaczego tak ważna jest właściwa dieta?

Codziennie dbasz o swojego czworonożnego przyjaciela. Żeby zapewnić mu dobrą kondycję, wybieraj dobre karmy. Możesz też przygotowywać je samemu. Jednak zawsze musisz pamiętać o dostarczeniu psu wszystkich niezbędnych substancji odżywczych.

Dobre jedzenie zapewni psu zdrowie, a to przełoży się na piękną i zdrową sierść i skórę. Kości i zęby będą mocne. Pies będzie miał także dobre trawienie. Oprócz karmy podstawowej pupil może dostawać różne przysmaki. Najlepsze są specjalne przysmaki dla psa, choć niewielki kawałeczek dobrej szynki czy kiełbasy od święta mu nie zaszkodzi.

Zdrowe przekąski dla psa

Hebe PL

Jak wiadomo, pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a o przyjaciela trzeba dbać. Kupujesz mu więc świetne karmy, chodzisz na długie spacery, regularnie sprawdzasz jego zdrowie w weterynaryjnym gabinecie.

Jednak nieraz wyraźnie czegoś psu brakuje. Być może powinieneś zastanowić się, czy przekąski, które serwujesz psu, są rzeczywiście zdrowe. Bardzo często psy mają w diecie zbyt dużo białka. Dlatego warto postawić na zdrowe, wegetariańskie smaczki dla psów.

Dlaczego wegetariańskie smaczki dla psów są najlepsze?

Wybierając smaczki wegetariańskie, dokładnie sprawdzaj skład. Dzięki temu wybierzesz najlepsze i najsmaczniejsze produkty dla twojego przyjaciela. Wielu opiekunów psów poleca wegetariańskie smaczki dla psów firmy Teddy’s Treats. Dlaczego je wybierają? Bo smaczki tej firmy:


  • mają wysoką wartość odżywczą.
  • są w pełni wegetariańskie,
  • są niskokaloryczne,
  • mają sporo błonnika, ułatwiającego trawienie,
  • zawierają cenne białka roślinne, minerały i witaminy,
  • są w 100% naturalne.

Produkty Teddy’s Treats są wytwarzane ręcznie. Doskonale uzupełniają zrównoważoną dietę.

Kiedy dawać psu przysmaki?

Na pewno znasz to maślane spojrzenie, żebrzące o coś smacznego. Na pewno często mu ulegasz i dajesz psu coś dobrego. To oczywiście nic złego, pod warunkiem, że nie robisz tego za często, a przysmaki, którymi go częstujesz są zdrowe.

Przekąski możesz dawać w określonych sytuacjach. Są świetną nagrodą w czasie treningu, ale też jako złagodzenie nieprzyjemnej czynności, np. czyszczenia uszu.

Przysmaki bardzo przydają się w okresie, gdy szczeniakowi wyrzynają się zęby. Jeśli podasz mu gryzaka, to ochronisz swoje buty przed pogryzieniem.

Staraj się zawsze wybierać przekąski dobrej jakości. Śmiało stosuj wegetariańskie smaczki dla psów, bo są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Dzięki nim twój pies będzie miał więcej radości z życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.