Logo
Kremowa paletka do konturowania Hean
11 kwi 2017

Kremowa paletka do konturowania Hean

Post by Testimo_Admin

Kremowa paletka – Wprowadzenie

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak uzyskać ten idealny, profesjonalny makijaż, nie wychodząc z domu? Odpowiedź jest prosta: kremowa paletka! W tym artykule dowiecie się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym niezwykłym produkcie.

Dlaczego Wybrać Kremową Paletkę

Wybierając kremową paletkę, inwestujesz w produkt, który jest nie tylko trwały, ale też wszechstronny. Ale dlaczego zdecydować się na kremową wersję, a nie na pudrową? O tym za chwilę!

Wybór produktów do konturowania jest ogromny. Na co dzień raczej nie stosuję techniki 'na mokro’, czyli kosmetykami o kremowej formule, ze wzgldu na brak czasu i wybór najszybszych kroków do poprawy wyglądu skóry twarzy. Ale kiedy dysponuję dodatkowymi minutami lubię próbować nowości. Mała, kremowa paletka do konturowania Hean nie jest dostępna w regularnej sprzedaży. Kupiłam ją w czasie promocji, przy zakupie dwóch produktów paletka była za 1grosz. Ale wydaje mi się, że jest podobna, jak nie identyczna jak ta w szafie Hean, tylko ta jest o mniejszej gramaturze.

Kółeczko Hean to zestaw 3 kremowych podkładów do modelowania twarzy. Pasują do większości karnacji, od tych bardzo jasnych po średnie. Bronzer u mnie wygląda naturalnie i roztarty tworzy ładny efekt.

Naturalny efekt, stopniowanie konturowania

Konturowanie paletką Hean jest naturalne, ale z powodzeniem można stopniować efekt i intensywność koloru. Moim ulubionym sposobem na uzyskanie mocnego konturowania jest wzmocnienie kremowego bronzera z kółeczka Hean, bronzerem prasowanym. Taki efekt podoba mi się najbardziej

 

Czym konturować? Gąbeczka, pędzel a może palce?

Próbowałam kilku sposobów i jeden z nich daje fajny rezultat. Choć i tak spodziewałam się nieco łatwiejszej aplikacji. Kółeczko jest malutkie, więc do zebrania produktu, np. bronzera najlepiej użyć… palców! Opuszką nakładam bronzer pod kość policzkową i rozcieram pędzlem typu flat top. Ta metoda ma jeszcze dodatkowy plus. palcami łatwo wyczuć odpowiednie miejsce do aplikacji bronzera.

 

Często stosuję dwie warstwy, ponieważ podkłady te w dziwny sposób znikają mi z twarzy. Przy dwóch warstwach efekt jest mocniejszy, choć wtedy łatwo o plamy i całość trudniej się rozciera. Moje pierwsze próby modelowania twarzy kółeczkiem Hean nie kończyły się sukcesem, ponieważ chciałam blendować mokrą gąbeczką. Efekt był niewidoczny. Gąbeczka zbierała nadmiar produktu, a na skórze kontur był ledwo zauważalny.

Kremowa paletka

Kremowa paletka  –  Zalety

Łatwość Aplikacji

Kremowe formuły są znacznie łatwiejsze w aplikacji. Nie musisz być profesjonalistą, żeby uzyskać doskonały efekt.

Wielofunkcyjność

Jedna paletka to wszystko, czego potrzebujesz! Możesz użyć jej do konturowania, rozświetlenia i korekty.

Dla Każdego Typu Skóry

Kremowe formuły są dobre dla każdego typu skóry, nawet dla tych z problemami.

Kremowa paletka – Trwałość

Mini kremowa paletka do konturowania Hean zazwyczaj utrzymuje się na mojej twarzy cały dzień. Zazwyczaj, ale nie za każdym razem. Wszystko zależy od rodzaju podkładu i pudru utrwalającego. Na podkładzie matującym i zagruntowaniu fikserem albo pudrem matującym fajnie trzyma się cały dzień. Ale nałożona na podkład nawilżający, bądż przypudrowana pudrem rozświetlającym (np. Arbonne) znika z mojej twarzy po kilku godzinach.

Kremowa paletka – Podsumowanie

Czy Warto Zainwestować?

Jeśli szukasz wszechstronnego, łatwego w użyciu i trwałego produktu do makijażu, kremowa paletka to coś dla Ciebie.

Na paletkę Hean trzeba znależć sposób, fajny gadżet do ćwiczenia konturowania w domu. Lubię kosmetyki Hean i nie zniechęcam się. Pudrowa paletka bronzerów i róży stała się moim ulubieńcem.

Macie ulubione paletki do konturowania? Jakie kosmetyki Hean polecacie?

Jeden komentarz

Newton Capley 2023-09-15 at 23:58 - Reply

Taka wiedza zawsze może się przydać, dlatego podaje dalej

Ayana Fairey 2023-09-18 at 09:49 - Reply

Nie mogę się doczekać, aż pokażesz kolejne treści.

JaToJa_comedy58 2023-12-23 at 09:50 - Reply

To jest ten rodzaj lektury, która naprawdę otwiera oczy.

Leave a Comment