Logo
Mascara Revlon Grow Luscious by Fabulash
19 gru 2014

Mascara Revlon Grow Luscious by Fabulash

Post by Testimo_Admin

Tusz do rzęs to niezbędny element makijażu. Wybór jest trudny, gdyż dostępność miliona tuszy w drogeriach przyprawia o zawrót głowy. Najważniejsze jest odpowiedzieć sobie na pytanie jakich efektów oczekujemy. Bardziej naturalny efekt, subtelnie podkreślonych, przyciemnionych rzęs. Czy pragniemy mieć rzęsy mocno pogrubione i wydłużone. Następnie jaką szczoteczkę lubimy i jaką formułę. Wtedy decyzja staje się prostsza. Zdecydowanie.

Kto by pomyślał, że produkt, który teraz jest tak nieodzowny w naszej codziennej rutynie, ma tak bogatą historię? Mascara ma korzenie sięgające starożytnego Egiptu!

Dziś chciałam porównać dwa tusze Revlon Luscious. Oba zawierają fitopeptydy, proteiny pszenicy, które pielęgnują, wzmacniają i chronią rzęsy, wspomagając ich naturalny wzrost. W obietnice producenta można wierzyć, bądź nie. U mnie się sprawdziły i rzęsy faktycznie stały się bardziej elastyczne, mocne i grubsze.

MASCARA REVLON LUSCIOUS BY FABULASH

Masacra Revlon ma dosyć dużą, ale nadal klasyczną budowę, włoski są ułożone gęsto. Jest wygodna w użytkowaniu. Bardzo dobrze pogrubia rzęsy, budując ich objętość. Szczoteczka i formuła tuszu współpracują ze sobą dając bardzo wyraźny efekt. Najważniejsze – nie ma mowy o sklejaniu rzęs, szczoteczka rozczesuje rzęsy dając nayuralny efekt, mniej lub bardziej wyraźny. Według upodobania. Łatwo też wytuszować dolne rzęsy. Ale zważając na wielkość szczoteczki, przy krótkich i rzadkich rzęsach dolnych może być trochę problematyczny.

Jeden z moich ulubionych tuszy.

Na zdjęciach tusz już wyeksploatowany do granic, zgęstaniał i trudniej się nakłada. Ale służył mi i był obecny prawie w każdym makijażu w ostatnich miesiącach.

MASCARA REVLON LUSCIOUS PLUMPING

Zanim kupiłam ten tusz miałam okazje malować nim klientki bodajże na Sylwestra poprzedniego roku. Daje szybki i wyraźny efekt. Ale pod warunkiem, że dana osoba ma 'współpracujące’ z tuszem rzęsy. Polecałam go klientkom i wracały zachwycone. Był sprawdzony…

Mascara

Zawiódł mnie ogromnie. Mascara Revlon Plumping ma bardziej hydrożelową formułę niż poprzednia. Dzięki temu można aplikować wiele warstw tuszu bez obawy, że będzie się osypywał i kruszył w ciągu dnia. Stożkowa szczoteczka wyciąga rzęsy od samej nasady, dając efekt niesamowitego wydłużenia. Modeluje rzęsy mocniej wydłużając je do zewnętrznego kącika co optycznie otwiera oko. Szczoteczka jest długa, zwężana, dzięki temu łatwo wytuszować nawet najkrótsze rzęsy wewnętrznego kącika. Włoski szczoteczki nie są gęste, wytuszowanie dolnych rzęs wcale nie jest łatwe, zwłaszcza, że tusz ma wspomnianą formułę hydrożelową (bardziej rzadką) przez co łatwo o przerysowany efekt i wybrudzenie dolnej powieki.

Oba tusze mają dużą pojemność. Revlon Luscious by fabulash ma 11,2 ml, a Plumping 10 ml.

Podsumowanie

Najważniejsze jest to, że poprawiła mi się kondycja rzęs. Są bardziej elastyczne, mocne i grubsze. Zauwazyłam to dopiero około miesiąc temu i teraz każdy tusz wygląda dobrze. Przy regularnym stosowaniu faktycznie rzęsy stają się mocniejsze i zdrowsze.

Maskara to niewątpliwie jeden z najważniejszych produktów w kosmetyczce każdej kobiety. Wybierając odpowiednią dla siebie, warto zwrócić uwagę na skład, typ szczoteczki czy też właściwości produktu.

Oba tusze są warte sprawdzenia i wypróbowania. W drogeriach w regularnej cenie kosztuje ok. 49 zł, w drogeriach internetowych można go kupić już za kilkanaście złotych. Mascara Revlon Luscious by Fabulash bardzo przypadła mi do gustu i myślę, że z czasem do niej wrócę.

Pozdrawiam

Jeden komentarz

Veronica Waring 2023-09-16 at 01:22 - Reply

Trafnie napisane, dlatego warto się zapoznać

August Draghi 2023-09-18 at 11:14 - Reply

Niepokojąco mało osób o tym wie, a przecież to jest bardzo ważne. Nie uważacie?

Luxo 2023-12-23 at 10:40 - Reply

To jeden z tych tekstów, które pozostają w pamięci na długo po przeczytaniu.

Leave a Comment