WOW! Maybelline Lash Sensational Multiplying Mascara!

Uwielbiam mocno podkreślone oczy. Najważniejszą rolę pełnią rzęsy, więc dobry tusz to podstawa doskonałego makijażu. Nie mam preferencji co do szczoteczki, bo lubię zarówno te z klasycznym włosiem jak i te silikonowe. Ważny jest jej kształt i jak pierwszy raz zobaczyłam szczotkę Maybelline Lash Sensational, wiedziałam, że muszę ją wypróbować. Od razu wiedziałam, że to jest to! 

Nie pomyliłam się, bo ta mascara daje fantastyczny efekt na rzęsach!

maybelline lash senstational 3a

Mascara Maybelline Lash Sensational wyróżnia się w szafie marki, ma piękne metaliczne liliowe opakowanie, które jest eleganckie. Szczerze nie widzę fenomenu pozostałych tuszy Maybelline, są zwyczajne i się u mnie nie sprawdziły. Z tą jest inaczej. Ta skradła moje serce od pierwszego użycia.

Mascara Maybelline Lash Sensational Mascara Maybelline Lash Sensational

Mascara Maybelline Lash Sensational ma intensywny czarny kolor, który mocno podkreśla spojrzenie. Zdecydowanie pogrubia i wydłuża rzęsy. Ma formułę, która nie obciąża rzęs. Jest lekka i nie czuć jej na rzęsach, nawet nałożona w 2-3 warstwach. Formuła tego tuszu umożliwia kilkukrotne wytuszowanie rzęs bez obawy, że się osypie w ciągu dnia. Szczoteczka równomiernie pokrywa każdą rzęsę, bez grudek i bez sklejania.

Szczoteczka jest silikonowa z różnej długości ‘włoskami’, tworząc kształt wachlarza. Przypomina trochę L’Oreal Wings, która podobnie jak ta mocno wydłuża rzęsy do zewnętrznego kącika optycznie otwierając oko. 

Mascara Maybelline Lash Sensational Mascara Maybelline Lash Sensational

Nie używam zalotki, gdyż mam rzęsy naturalnie lekko podkręcone. Szczoteczka jest wyprofilowana, dzięki czemu ładnie modeluje rzęsy. Rzęsy tuszuję ruchem rotacyjnym, dzięki czemu od razu uzyskuje wielowymiarowy efekt. Zaczynam od strony, gdzie szczoteczka ma krótsze ‘włoski’, dzięki czemu rzęsy stają się zdefiniowane od samej nasady. Krótkie, gęste ‘ząbki’ chwytają nawet najmniejsze rzęsy, natomiast te dłuższe wyciągają je ku górze. Wydłużenie jest bardzo bardzo widoczne. Łatwo pokryć tuszem rzęsy od wewnętrznego do zewnętrznego kącika. Ostatnio miałam problem jak wytuszować rzęsy przy kąciku zewnętrznym, gdyż rzęsy tam rosną jak chcą, krzywo, w każdą stronę. Jednak ta szczotka daje radę! Różnica między zwykłą, niewyprofilowaną szczoteczką a tą jest wyczuwalna. Niesforne rzęsy z zewnętrznego kącika wyrównują się do pozostałych rzęs.Zmywa się dobrze, chociaż bywa topornie. Płynem dwufazowym jest zdecydowanie szybciej. 

Cena jest przystępna, w cenie regularnej w drogeriach jest za ok. 34 zł, a w promocji za 21-24 zł.

maybelline lash sensational efekt na rzęsach

PLUSY:

  • daje wielowymiarowy efekt: wydłuża, pogrubia, rozdziela

  • unosi rzęsy od samej nasady

  • nie pozostawia grudek i nie skleja nawet przy 2-3 warstwach

  • efekt można stopniować od bardziej naturalnego do spektakularnego

  • jest lekki, nie czuć go na rzęsach

  • jest trwały, nie osypuje się w ciągu dnia

Serdecznie polecam Wam ten tusz, gdyż jest tani i świetny. Efekt na rzęsach jest piękny – są mocno podkreślone i dodają spojrzeniu wiele wyrazistości. Próbowałyście już? Czy dopiero zamierzacie? 

Pozdrawiam

 

 

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *