Logo
Matowa pomadka w płynie GOSH
27 cze 2017

Matowa pomadka w płynie GOSH

Post by Testimo_Admin

Markę GOSH bardzo lubię i wszyscy co mnie czytają dobrze o tym wiedzą. Jeszcze kilka miesięcy temu co chwilę pojawiały się kosmetyki z kolorówki i pielęgnacji, ale dawno nic nie było. Jak to tak?! Matowa pomadka w płynie GOSH jest ze mną już kilka miesięcy i sama nie wiem czemu jeszcze o niej nie napisałam. Wyrazisty kolor na ustach to jeden z moich ulubionych makijaży. Lubię mat, ale taki, który nie wysusza i jest  bardzo długotrwały.

Co to jest matowa pomadka?

Matowa pomadka to kosmetyk do ust, który daje efekt nieskazitelnego, matowego wykończenia. Odróżnia się od błyszczących pomadek, zapewniając efekt, który jest bardziej subtelny i elegancki.

Dlaczego warto wybrać matową pomadkę?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego matowe pomadki są warte uwagi, odpowiedź jest prosta: dają one bardzo naturalny i wyrafinowany efekt. Ale czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Czytaj dalej!

Matowa pomadka w płynie GOSH jest wyjątkowa pod każdym względem. Uwielbiam jej velvetową, aksamitną formułę. Gładko się rozprowadza i daje pełne pokrycie przy cienkiej warstwie.

Rodzaje matowych pomadek

Klasyczne matowe pomadki

Pierwszym rodzajem są klasyczne matowe pomadki. Są one najbardziej podobne do tradycyjnych pomadek, ale mają matowe wykończenie zamiast błyszczącego.

Matowe pomadki w płynie

Następne w kolejności są matowe pomadki w płynie. Są one nieco trudniejsze w aplikacji, ale dają bardziej intensywny kolor i dłuższą trwałość.

Kolor, który mam to 005 red carpet. Intesywny odcień malinowej czerwieni. Jak go zobaczyłam, wiedziałam, że musi być mój. Kupiłam w ciemno, bez testera. Przepadłam. Jedna z najlepszych matowych pomadek jakie mam, a nawet pokuszę się na stwierdzenie najlepsza.

Matowe wykończenie nie jest suche, bardziej przypomina mi wykończenie velvet. Nie wiem jak to opisać, bo jest to blisko matu, ale z dodatkiem aksamitnej gładkości. Pięknie prezentuje się na ustach, niepodkreśla nierówności, nie wychodzi poza kontur. Z przezorności używam konturówkę, ale pomadka mocno zastyga, dzięki czemu jest niemal nie do ruszenia.

Aplikator w postaci gąbeczki ma wyprofilowany kształt, który dobrze dopasowuje się do kształtu ust, dzięki czemu aplikacja jest banalnie prosta. Gąbeczka ta równo pokrywa usta pomadką i co fajne łatwo zachować kontur. Pamiętajcie tylko, by robić to bez pośpiechu i odcisnąć nadmiar pomadki chusteczką.

 

Matowa pomadka

Wspominałam już, że matowa pomadka w płynie gosh zastyga. Dla mnie niewiarygodne jest to, że nie czuć jej na ustach. Niby lekko się lepi, jak odciskam górną wargę o dolną, ale przy noszeniu w ciągu dnia tego nie czuć.

Usta nie pierzchną w ciągu dnia, nie wysuszają się. Usta są po prostu suche, takie sauté. Nic więcej.

Pomadka ta utrzymuje się w nienaruszonym stanie aż do posiłku, wtedy schodzi w wewnętrznej stronie. Próbowałam ją dołożyć, ale skończyło się to niepowodzeniem i grudkami. Dlatego najlepiej ją zetrzeć i nałożyć ją raz jeszcze. Zależy też co jest na posiłek, po obiedzie raczej ucierpi jej trwałość, ale inne posiłki i picie znosi bardzo dobrze.

Podsumowanie

Matowe pomadki to doskonały wybór dla tych, którzy szukają trwałego i eleganckiego efektu. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów, takich jak nawilżanie ust i wybór odpowiedniego koloru.

Kolorów do wyboru jest jest 5. Kusi mnie jeszcze jeden kolor, a może nawet dwa

Macie ulubione pomadki w płynie? Lubicie takie mocne kolory

Miłego dnia!

Jeden komentarz

Arnette Leisch 2023-09-16 at 01:13 - Reply

Tylko dla Was, dobra lektura nie tylko do porannej kawy

Shavonne Trailor 2023-09-18 at 11:05 - Reply

Uważam, że temat jest wart uwagi. Zapraszam do klikania w link

JaToJa_religion71 2023-12-23 at 09:45 - Reply

Czyżby odkrycie roku? Sprawdźcie sami i dajcie znać, co myślicie.

Leave a Comment