Logo
Cienie glam Paese | Wszystkie kolory | Recenzja i swatche
8 mar 2016

Cienie glam Paese | Wszystkie kolory | Recenzja i swatche

Post by Testimo_Admin

W mojej kolekcji cieni do powiek najmniej mam cieni pojedynczych. Większość to palety, ale mając okazję przetestować cienie glam Paese stwierdziłam, że spróbuję wykorzystać je w codziennym makijażu. Tak najłatwiej ocenić jak się nimi pracuje, jaką mają jakość i trwałość.

Cienie glam Paese

To pojedyncze cienie o satynowym wykończeniu. Wszystkie cienie charakteryzuje mocna pigmentacja.

Cienie glam Paese mają jakby kremową konsystencję i gładką teksturę. Wszystkie są mocno napigmentowane. Można je używać na sucho i na mokro. Ja preferuję pierwszą opcję. Cienie oczywiście nakładam na bazę, dzięki czemu mają lepszą przyczepność, dłużej się utrzymują i mają intensywny kolor.

Paese Glam najłatwiej nakładać aplikatorem gąbeczkowym, płaskim pędzelkiem, a nawet palcem. Cienie wtedy łatwo przenoszą się na skórę  i każdy kolor jest intensywny. Po nałożeniu cieni na skórę można je rozetrzeć puchatym pędzelkiem. Jednak kiedy chciałam nałożyć cień w załamanie powieki niestety nie chciał się przeczepić do pędzla puchacza, czyli takiego do blendowania. Po prostu kolor zanikał, a skóra była lekko muśnięta kolorem. Dlatego wolę nałożyć cień płaskim pędzelkiem i dopiero wtedy go rozetrzeć wyżej nad załamanie.

Opakowania są dosyć duże, wykonane z lekkiego, cienkiego plastiku. Jeśli chodzi o otwieranie, niektóre cienie otwiera się łatwo a z niektórymi pojawia się problem.

Cienie glam Paese mają wykończenie satynowe. W opakowaniu, przy aplikacji dosyć mocno się pylą i kruszą, ale pamiętając by strzepnąć nadmiar z pędzla, cienie te dobrze transferują z pędzla na powieki i się nie osypują.

Cienie glam Paese

Cienie glam Paese – numery

  • Nr 200 to biały cień, satynowy, ale mocno połyskuje. Idealnie sprawdzi się do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka.
  • Nr 201 to satynowy, pół matowy, kremowy odcień. Świetny jako cień bazowy do wielu makijaży. Sprawdzi się także do zdefiniowania łuku brwiowego. Nałożony nad załamaniem powieki ułatwi blendowanie innych cieni.
  • Nr 202 ma satynowe wykończenie, odcień beżu, ale wpada w różowe tony. Delikatny kolor, śmiało można go nałożyć na całą powiekę, by stworzyć jasny, świetlisty makijaż.
  • Nr 203 to piękny odcień brązu, mieni się na złoto miedziany kolor.
  • Nr 204, beżowo, brązowy odcień z różowymi tonami. Taki rose gold. Brakowało mi takiego koloru w mojej kolekcji!
  • Nr 205 ciemny odcień brązu wpadający w kolor starego złota. Mój faworyt.
  • Nr 206 ciemna, butelkowa zieleń. Pięknie będzie wyglądać przy piwnych i brązowych tęczówkach.
  • Nr 207 ciemny, grafitowy cień, który wpada w granatowe tony.

Podsumowanie

Kiedy warto wybrać Cienie Glam Paese

Jeśli szukasz wysokiej jakości cieni do powiek w przystępnej cenie, Cienie Glam Paese są dla Ciebie idealne. Dają możliwość tworzenia różnorodnych looków, które przyciągną uwagę i wytrzymają przez cały dzień.

Dlaczego warto

Wybierając Cienie Glam Paese, inwestujesz w produkty, które są wynikiem połączenia nowoczesnej technologii z wiedzą specjalistów z dziedziny makijażu. Są one gwarancją satysfakcji i piękna na co dzień.

Najbardziej polubiłam najciemniejsze cienie, cień 204 w odcieniu różowego złota oraz cień 201 kremowo – beżowy ma wykończenie pół matowe, satyna, która pięknie rozświetla powiekę. Taki cień jest niemal niezbędny do każdego makijażu. Tak naprawdę wyrazisty makijaż można wykonać dwoma, trzema cieniami. To taka wersja dla zabieganych. Oczywiście cienie glam Paese można dowolnie ze sobą łączyć tworząc różne makijaże.

Podobają Wam się kolory tych cieni? 

Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie

Jeden komentarz

Jeanetta Busic 2023-09-16 at 00:18 - Reply

Dzięki Tobie wiem, że jestem w stanie osiągnąć wiele.

mm-hmm146 2023-12-23 at 10:14 - Reply

To nie tylko artykuł, to prawdziwa lekcja myślenia.

Leave a Comment