Logo
Czerwone matowe usta | Pomadka GOSH 007 cherry
24 sie 2015

Czerwone matowe usta | Pomadka GOSH 007 cherry

Post by Testimo_Admin

Jeśli miałabym wybierać ulubione pomadki wśród nich na pewno znalazłyby się bourjois rouge edition velvet oraz pomadki marki GOSH. Lubię je za trwałość i niezawodność. Dodatkowo cieszy mnie to, że nie wysuszają ust, więc nosi się je przyjemnie wiele godzin bez uczucia ściągnięcia i spierzchnięcia warg.

Czerwone Matowe Usta

Magia czerwonych matowych ust fascynuje ludzi od pokoleń. Nie tylko symbolizują one siłę i pewność siebie, ale także podkreślają indywidualne piękno. W popkulturze od lat są kojarzone z ikonami stylu i elegancji, a ich atrakcyjność nie zna granic.

Historyczne korzenie czerwonych ust

Jeszcze przed erą Hollywood, kobiety malowały usta na czerwono. Starożytni Egipcjanie używali barwników z owadów, aby stworzyć jaskrawoczerwony odcień, podczas gdy Rzymianki korzystały z winnych osadów. W ciągu wieków trend ten zmieniał się, ale czerwone usta nigdy nie wyszły z mody, stając się symbolem klasy i wyrafinowania.

Jakiś czas temu wyszły nowe pomadki marki GOSH o całkiem matowym wykończeniu. Wcześniejsze odżywcze pomadki velvet miały wykończenie kremowe, więc mat jest świetnym ich uzupełnieniem. Pojawiło się 8 nowych odcieni, od jasnych nudowych kolorów po intensywne, soczyste czerwienie i burgundy.

Kolor, który posiadam, to odcień ciemnej czerwieni o chłodnej tonacji. Taki kolor zawsze wygląda korzystnie i elegancko, a dodatkowo zęby wyglądają na bardziej białe. Przy tak wyraźnych ustach makijaż oczu może być delikatny, tak naprawdę wystarczy samo wytuszowanie rzęs.

Czerwone matowe usta

Pomadka Gosh ma formułę, która zastyga na ustach po aplikacji, nie migruje poza kontur warg (ani na zęby). Oczywiście użyłam konturówki, by wyrysować kontur. Tak ciemny odcień wymaga obrysu. Konsystencja jest bardzo kremowa i pomadka wręcz sama sunie po ustach. Bardzo przyjemnie i łatwo się ją aplikuje.

Zakończenie

Czerwone matowe usta to coś więcej niż tylko trend w makijażu. To symbol władzy, wyrafinowania i ponadczasowego piękna. Rozumiejąc jego historię, techniki i innowacje, możesz nosić ten ikoniczny wygląd i uczynić go wyjątkowo swoim.

Na uwagę zasługuje formuła i składniki odżywcze jakie są w tej pomadce. Mimo, że pomadka zastyga, w ogóle nie czuć jej na ustach. Daje efekt nawilżonych, wypielęgnowanych ust i uwierzcie mi – zapominam, że mam pomalowane usta. To naprawdę dziwne odczucie, gdyż zazwyczaj pomadki, nie tylko te matowe, powodują pierzchnięcie moich ust już po kilku godzinach od ich nałożenia. Ta moje usta odżywia – super!

Pytania i odpowiedzi na temat Czerwonych Matowych Ust

 • Dlaczego czerwone usta są uważane za atrakcyjne?
  Czerwone usta od wieków kojarzone są z pięknem, mocą i pewnością siebie. Ten kolor jest żywy i przyciąga wzrok, symbolizując witalność i pasję.
 • Czy każdy może nosić czerwone matowe usta?
  Absolutnie! Chodzi o znalezienie odpowiedniego odcienia i formuły, które komplementują twój odcień skóry i osobisty styl.
 • Jak mogę zapobiec wysuszaniu ust przez matową szminkę?
  Kluczowa jest odpowiednia pielęgnacja ust. Zawsze nawilżaj usta dobrym balsamem przed nałożeniem matowej szminki.
 • Dlaczego moja matowa szminka pęka lub łuszczy się?
  Może to wynikać z różnych przyczyn, takich jak zbyt suche usta, częste oblizywanie ich lub używanie przeterminowanego produktu.
 • Czy są naturalne alternatywy dla matowych szminek?
  Tak, istnieje wiele marek oferujących naturalne, organiczne matowe szminki pochodzące z roślin.
 • Czy mężczyźni mogą nosić czerwone matowe usta?
  Oczywiście! Moda i makijaż dotyczą wyrażania siebie. Każdy może błyszczeć Czerwonymi matowymi ustami, jeśli czuje się w nich pewnie.

Lubicie taki makijaż? Mocne usta i delikatny makijaż oczu?

Jakie macie ulubione pomadki w intensywnym kolorze?

Jeden komentarz

Yoko 2023-12-23 at 10:27 - Reply

Kto tego jeszcze nie wie, powinien nadrobić zaległości. Polecam!

Leave a Comment