Logo
Matowa pomadka do ust | Bourjois Rouge Edition Velvet
11 sie 2015

Matowa pomadka do ust | Bourjois Rouge Edition Velvet

Post by Testimo_Admin

Dlaczego matowa pomadka do ust jest tak popularna?

Matowa pomadka do ust to synonim elegancji i klasy. W tym akapicie odkryjemy, dlaczego tak wiele osób kocha matowe pomadki i jakie są ich główne atuty.

Matowe pomadki lubię, chociaż muszę uważać na wysuszające formuły. Moje usta zazwyczaj są suche i pomadki nierzadko wysuszają je jeszcze bardziej. Ulubione to Bourjois Rouge Edition Velvet i matowe pomadki GOSH. Matowa pomadka NYX niestety wysusza moje usta już po godzinie. A te z bourjois i z gosh’a mogę nosić aż do demakijażu i nie jest źle. Jakiś czas temu pisałam o pomadce velvet, ale w kolorze 04 peach club. Nadal ją lubię, jednak ostatnio najczęściej usta maluję odcieniem 07 nude-ist.

Pomadki Rouge Edition Velvet są bardzo komfortowe w noszeniu i nie czuć ich na ustach. Nieraz zapominam, że w ogóle mam pomalowane usta, a w pracy muszę i już.  To moje ulubione produkty do podkreślania ust w pracy. Pomadka nałożona w domu trzyma się do przerwy obiadowej, później ją poprawiam i zmywam przy wieczornym demakijażu płynem dwufazowym. Lepiej być nie może! Trwałość perfekcyjna.

Kolor 07 nude-ist to ładny, zgaszony róż. Jest to neutralny odcień, podkreśla usta, ale nie rzuca się w oczy.

Wspomnę też, że można stopniować efekt makijażu ust. Przy jednej cienkiej wartswie usta pozostają naturalne. Przy drugiej warstwie uzyskujemy efekt pełnego krycia i mocnego koloru. Warto pamiętać o konturówce, by pomadka nie wyjechała poza kontur warg. Pomadki te trzymają się wiele godzin w nienaruszonym stanie.

Matowa pomadka do ust – Rodzaje

Nie wszystkie matowe pomadki są takie same. Od pełnych, kremowych tekstur po ultramatowe – zrozum różnice, żeby dokonać najlepszego wyboru.

Jak wybrać idealny odcień matowej pomadki?

Odcień pomadki może podkreślić Twoją urodę lub… całkowicie jej nie służyć. Dowiedz się, jak dobrać odcień idealny dla Twojej karnacji.

Opakowania są bardzo praktyczne, aplikator w formie gąbeczki ułatwia nałożenie równej warstwy pomadki. Malowanie ust jest proste i przyjemne.

Sposoby aplikacji matowej pomadki do ust

Aby uzyskać idealne, nieskazitelne usta, ważna jest prawidłowa aplikacja. Poznaj techniki i triki, które sprawią, że Twoje usta będą wyglądać perfekcyjnie.

Jak dbać o usta przy częstym stosowaniu matowej pomadki?

Matowe pomadki mogą być bardziej wysuszające dla ust niż ich błyszczące odpowiedniki. Dowiedz się, jak dbać o usta, aby były zawsze gładkie i zdrowe.

Matowe pomadki, nie tylko bourjois, mogą podkreślać suche skórki, przez co kolor nie będzie równomierny i pomadka nie będzie estetycznie wyglądać. Przed nałożeniem warto wykonać peeling ust, np. szczoteczką do zębów i nałożyć pomadkę/ balsam pielęgnacyjny.

Matowa pomadka do ust

Jak usunąć matową pomadkę?

Chociaż trwałość matowej pomadki to jedna z jej zalet, czasem może być trudna do zmycia. Poznaj skuteczne metody jej usuwania.

Często popełniane błędy przy używaniu matowej pomadki

Unikaj typowych błędów podczas nakładania matowej pomadki. Oto kilka rad, jak sprawić, by Twoje usta wyglądały nienagannie.

Największą zaletą rouge edition velvet to długotrwała formuła i efekt wygładzonych ust. Kremowa formuła ułatwia aplikację. Zaraz po nałożeniu usta są lekko lepkie, ale pomadka szybko zastyga i nie migruje poza usta. Jest spory wybór odcieni, od mocnych, soczystych barw, po neutralne kolory nude.

Matowa pomadka do ust a trendy w makijażu

Matowa pomadka nigdy nie wychodzi z mody, ale jej odcienie i zastosowanie ewoluują. Odkryj, jakie trendy w makijażu ust panują obecnie.

Matowa pomadka do ust – Zakończenie

Matowa pomadka do ust to must-have w kosmetyczce każdej miłośniczki makijażu. Oferuje klasyczny wygląd, który jednocześnie jest świeży i nowoczesny.

Macie swój ulubiony kolor bourjois rouge edition velvet?

Jeden komentarz

Robby Colwell 2023-09-16 at 01:35 - Reply

Dla tych, którzy nie wiedzieli albo wiedzieli za mało – sensowna dawka wiedzy

Marguerita Ecton 2023-09-18 at 11:27 - Reply

Wartość tego artykułu jest nieoceniona.

Kortus 2023-12-23 at 10:28 - Reply

Polecam ten tekst każdemu, kto chce spojrzeć na rzeczywistość z innej strony.

Leave a Comment