Logo
Cienie do brwi z woskiem – NYX BLONDE
26 lut 2015

Cienie do brwi z woskiem – NYX BLONDE

Post by Testimo_Admin

Podkreślone brwi są niemal obowiązkowe w makijażu. Jest duży wybór produktów do stylizacji brwi: kredki, cienie, farbki. Każdy może wybrać coś dla siebie. Jakiś czas temu kupiłam NYX cienie do brwi i jestem z nich bardzo zadowolona. Dobra jakość, wosk w zestawie, korzystna cena i łatwa dostępność (douglas). Wcześniej używałam farbki MUFE aquabrow, pisałam już o niej.

Na wstępie słów kilka

Odkrywanie tajników idealnego makijażu brwi, który podkreśli nasze spojrzenie i dodaje twarzy wyrazu, jest kluczowe dla każdej osoby, która pragnie poczuć się pewniej i bardziej atrakcyjnie. „Cienie do brwi z woskiem” to temat, który zbiera szerokie grono zainteresowanych, ponieważ stanowi idealne połączenie trwałości i naturalnego efektu. Ale jak dobrze wybrać i jak skutecznie stosować te produkty? O tym wszystkim dowiesz się, zagłębiając się w nasz poradnik.

Paleta cieni do brwi NYX składa się z dwóch cieni i wosku, w bezbarwnym kolorze, który ma dyscyplinować włoski. W zestawie znajduje się także mały skośny pędzelek i grzebyczek. Szczerze nie użyłam ich ani razu i pewnie szybko je zgubię, bądź świadomie wyrzucę. Moim ulubionym pędzlem do brwi jest skośnie ścięty pędzelek Sephora nr 10. Odcień jaki posiadam to kolor BLONDE. Są 4 wersje kolorystyczne. Przeważnie używam najjaśniejszego cienia z palety.W połączeniu z woskiem i tak daje wyrazisty efekt. Wosk można używać, ale nie trzeba. Cienie i bez wosku trzymają się cały dzień i nic się nie rozmazuje. Wosk używam od czasu do czasu, przydaje się, nie powiem, że nie.

Zalety

Cienie dają szybki efekt, łatwo zdefiniować brwi i wyrysować ubytki. Intensywność odcienia można stopniować. Ich użycie jest łatwe, nawet łatwiejsze niż podkreślanie brwi kredką.

Paletka w odcieniu blonde to zestaw dwóch cieni: jeden jest szaro – brązowy, chłodny, drugi cień to brąz o nieco ciepleszej tonacji. Cienie można używać pojedynczo, bądź dowolnie je ze sobą łączyć. Wosk można nałożyć przed lub po aplikacji cieni. Warto wypróbować dwa sposoby i wybrać odpowiedni dla siebie. Ja najpierw aplikuję wosk, który wygładza włoski i delikatnie je nabłyszcza, następnie skośnym pędzelkiem podkreślam brwi, zaczynając od zdefiniowania dolnej linii, zanaczenia nasady i wypełnienia reszty brwi. Taki sposoób sprawdza mi się doskonale i robię to codziennie. Można też stosować wosk zmieszany z cieniem i wówczas aplikować na brwi. Najlepiej jest popróbować i wybrać najbardziej wygodną metodę.

cienie do brwi z woskiem

Cienie do brwi z woskiem – Podsumowanie

Podsumowując, wybór idealnych cieni do brwi i wosku nie jest prosty, ale z naszym poradnikiem na pewno poradzisz sobie znakomicie. Pamiętaj, aby zawsze dostosowywać makijaż do swojego typu urody i preferencji.

Ważny jest też wybór odcienia. Niektóre marki mają jeden uniwersalny zestaw kolorów, sprawdza się – np jest to paleta do brwi Catrice. Ostatnio widziałam też, że marka Bell wprowadziła – myślę, że te produkty są warte uwagi, ponadto są jeszcze tańsze niż cienie do brwi NYX.

Paletka ma proste plastikowe opakowanie z przeźroczystym zamknięciem. Brzydkie nie jest, a jak jest trwałe to jeszcze się okaże.

Jakie macie ulubione produkty do brwi? Z woskiem czy bez? Cieniem czy kredką? Koniecznie dajcie znać!

Pozdrawiam

Jeden komentarz

Logan Langmyer 2023-09-16 at 01:17 - Reply

Niezależnie od tego gdzie jesteście i co robicie – przeczytajcie.

Estella Kienbaum 2023-09-18 at 11:09 - Reply

Twój blog zawsze mnie uszczęśliwia.

Joanna_net63 2023-12-23 at 10:38 - Reply

Czyżby odkrycie roku? Sprawdźcie sami i dajcie znać, co myślicie.

Leave a Comment