Logo
Pomadka w płynie 050 What a melon
23 maj 2016

Pomadka w płynie 050 What a melon

Post by Testimo_Admin

Pomadki i błyszczyki to zdecydowanie moje klimaty. Ostatnio często używam Catrice Shine Appeal, czyli pomadka w płynie o soczystym, koralowym odcieniu. Nie pisałam jeszcze o tym produkcie, a szkoda go pominąć, gdyż jest naprawdę godny uwagi. Ostatnio drogerie rozpieszczają nas promocjami, więc można go kupić za naprawdę niewielką sumę.

Pomadka w płynie – Wprowadzenie

Pomadka w płynie to produkt kosmetyczny, który zdobywa coraz większą popularność wśród miłośników makijażu, głównie ze względu na swoją intensywność i trwałość koloru. W tym artykule przeczytasz o zaletach pomadki w płynie, jej prawidłowej aplikacji, oraz o popularnych markach tego produktu.

Płynna pomadka Catrice Shine Appeal to hybryda, czyli połączenie pigmentacji i intensywności pomadki i połysku błyszczyka. Dostępne są w 8 odcieniach od jasnych nudziaków, po nasycone kolory.

010 To Be Continuded, 020 Kiss Me In The Sunshine, 030 Meet You At The Bar-bie, 040 Pink Macaron, 050 What-A-Melon, 060 Marry Berry, 070 Better Make A Mauve, 080 Rose, Would You…?

Pomadki Catrice Shine Appeal mają przyjemny, słodki zapach karmelu.

W regularnej cenie kosztują 16,99 zł.

Pomadka w płynie – Zalety stosowania

Używanie pomadki w płynie wiąże się z wieloma korzyściami.

Długotrwałość

Pomadki w płynie są bardziej trwałe niż tradycyjne pomadki, co pozwala na zachowanie idealnego makijażu ust na dłużej.

Intensywność koloru

Dzięki swojej formule, pomadki w płynie oferują bardziej intensywny i nasycony kolor, co pozwala na uzyskanie bardziej wyrazistego makijażu ust.

Jak prawidłowo aplikować pomadkę w płynie?

Aplikacja pomadki w płynie może być trudniejsza niż tradycyjnej pomadki, ale jest kilka kroków, które mogą pomóc.

Przygotowanie ust

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, usta powinny być dobrze nawilżone i wygładzone przed aplikacją pomadki.

Nakładanie produktu

Pomadkę w płynie najlepiej aplikować precyzyjnie, zaczynając od konturu ust, a następnie wypełniając środek.

Kolor na ustach wygląda fantastycznie, na pewno będę używać tej pomadki w płynie latem, będzie ładnie wyglądał do skóry lekko muśniętej słońcem i letnich sukienek.

Pomadka w płynie

Pomadka Catrice Shine Appeal ma gąbeczkowy aplikator, który łatwo rozprowadza produkt po ustach. Pigmentacja jest świetna, faktycznie tak mocna jak pomadka. Efekt lustrzanej tafli na ustach też moim zdaniem jest zaletą. Dwa w jednym. Kolor i połysk – mi się podoba!

Odcień, który posiadam 050 What a melon to piękny odcień koralu. Usta są soczyste, zmysłowe i wyglądają bardziej lekko niż w pomadce w takim kolorze. Taki odcień tak naprawdę nie wymaga mocnego makijażu, wystarczy podkład, róż i tusz, a usta grają główną rolę i przykuwają wzrok.

Trwałość jest średnia, pomadki Catrice Shine Appeal nie są tak trwałe jak klasyczne pomadki, ale nie schodzą z ust tak szybko jak błyszczyk.

Dla mnie ważną zaletą jest, że pomadki w płynie Catrice Shine Appeal nie wysuszają ust, bo czasem nawet klasyczne błyszczki powodują u mnie dyskomfort suchych ust.

Pomadka w płynie – Podsumowanie

Pomadka w płynie to kosmetyczny must-have dla tych, którzy pragną intensywnego i trwałego koloru na ustach. Wybierając odpowiednią markę i kolor, oraz stosując się do rad dotyczących aplikacji, można osiągnąć zjawiskowy efekt.

Nadal z chęcią używam balsamów Beautifying Lip Smoother, ale kolor tego produktu zachwyca mnie zdecydowanie bardziej! Pomadki w płynie Catrice Shine Appeal to dobry produkt za niewielką cenę. Widziałam też na innych blogach, że są lubiane. Warto je wypróbować!

Jeden komentarz

Dorine Paradee 2023-09-16 at 01:58 - Reply

Kto się zgadza – podaje dalej. Dla mnie sprawa jest oczywista

Glinda Brownsberger 2023-09-18 at 11:52 - Reply

Dzięki Tobie mam więcej pozytywnego myślenia.

Ariks 2023-12-23 at 10:06 - Reply

Może ktoś się z tym jeszcze nie spotkał, dlatego podrzucam

Leave a Comment