Logo
Pędzle Real Techniques – zastosowania i moja opinia
3 gru 2014

Pędzle Real Techniques – zastosowania i moja opinia

Post by Testimo_Admin

Pędzle Real Techniques mam już dłuższy czas  bardzo lubię je używać. Travel essentials set mam już ponad rok, a pędzel setting brush mniej więcej pół roku. Są to moje najlepsze jakościowo pędzle jakie posiadam w swojej kolekcji. Nie żaluję, że je kupiłam, mimo, że ostatnio czytam skrajne opinie na ich temat.

O pędzlach słów kilka

Pędzle Real Techniques można kupić w zestawach, bądź pojendyczo. Cena jedengo pędzla do twarzy to ok. 50 zł, a pędzla do makijażu oka ok. 30 zł. Zestawy skmponowane niekiedy są tak, że jedne pędzle używamy często a inne stają się mniej przydatne. Ten set uważam za bardzo dobry jeśli chodzi o połączenie pędzli, bo wszystkie sprawdzają się świetnie.

Travel essentials to zestaw w którym znajduje się pędzel do pudru/brązera , pędzel do aplikacji podkładu oraz pędzel do cieni. Pędzle Real Techniques kupowane w zestawie znajdują się w czarnym praktycznym etui. Służy ono nie tylko jako ochrona pędzli, ale można złożyć je w pół i w ten sposób mamy stojak na pędzle.

Oprócz pędzli z tego zestawu dokupiłam też wielofunkcyjny pędzel setting brush, który sprawdza się do aplikacji korektora, pudru pod oczy i rozświetlacza.

Pędzle Real Techniques mają unikalny wygląd, są kolorowe, opalizujące. Trzonki są dosyć krótkie, wyprofilowane, z antypoślizgową końcówką. Bardzo przyjemnie się je używa, wygodnie leżą w dłoni i się nie wyślizgują. Rączki pędzli mają ściętą na płasko końcówkę, dzięki czemu można je ustawić pionowo, co również jest praktyczne.

Pędzle Real Techniques mają syntetyczne, dwukolorowe włosie, wykonane z taklonu. Są bardzo łatwe do utrzymania w higienie, bez trudu domywa się je z produktów płynnych, prasowanych, sypkich. Przez taki okres używania pędzli i ich mycia, żaden z nich nie stracił na jakości. Nadal są miękkie i sprężyste, a włosie nie wypada.

MULTI TASK BRUSH

To wielofunkcyjny pędzel do aplikacji produktów takich jak puder i brązer. Dobrze dopasowuje się do kształtu twarzy, zaaplikowany nim puder bez problemu prezyzyjnie dotrze nawet przy skrzydełkach nosa. Można go także używać do brązera, wówczas szybko uzyskamy efekt naturalnie wymodelowanej twarzy. Ma praktyczny kształt, jest lekko zaokrąglony i bardzo miękki.

ESSENTIAL FOUNDATION BRUSH

To mój ulubiony języczkowy pędzel do podkładu. Wspominałam już o nim w poście o pędzlach do podkładu. Ma dobrą wielkość, długość i szerokość. Ma zbite włosie, dzięki czemu nie chłonie zbyt dużo kosmetyku. Dobrze przylega do twarzy, jest delikatny w kontakcie ze skórą. Rozprowadza podkład bez smug. Można nim aplikować także korektor i bazę pod makijaż. Do aplikacji podkładu i korektora chętnie też używam gąbeczki RT, miracle complexion sponge.

Pędzle Real Techniques

SETTING BRUSH

To pędzel wielozadaniowy. Używam go na wiele sposobów. Szybko można zaaplikować nim cień bazowy na całą powiekę ruchomą i nieruchomą. Rewelacyjnie się sprawdza do aplikacji korektora pod oczy. Używam go też do utrwalenia pudrem korektora pod oczami. Można nim też nałożyć rozświetlacz. Najchętniej chciałabym mieć 4 takie same pędzle, każdy do jednego z wymionionych zastosowań.

DOMED SHADOW BRUSH

Pędzel do aplikacji cieni na powieki. Łatwo zaaplikować nim cień na całą powiekę, a także go rozetrzeć. Lubię go używać do szybkich makijaży, gdzie wykorzystuje głównie jeden ciemniejszy cień na całą powiekę ruchomą.

Te pędzle mi się sprawdziły i nie żałuję ich zakupu. Nie wiem czy kupię inne pędzle RT, ewentualnie myślałam o tych duofiber. W takim przedziale cenowym mamy wiele pędzli do wyboru. Te, o których dzisiaj pisałam naprawdę polecam, bo są dobre jakościowo i praktyczne w użytkowaniu.

Koniecznie dajcie znać co o nich myślicie. Chwalicie czy mimo wszystko nie warte są swojej ceny.

Post pisze drugi raz, bo pierwszy nieomyślnie skasowałam. Nie wiem kiedy nauczę się zapisywać szkice…

Pozdrawiam

Jeden komentarz

Micheal Dardon 2023-09-16 at 00:32 - Reply

Różne treści można lubić, ale niektóre powinny być czytane obowiązkowo. Jak ten

Hung Nietupski 2023-09-18 at 10:23 - Reply

To jest właśnie to, czego potrzebuję do rozwoju.

Mesilla 2023-12-23 at 10:43 - Reply

Każdy, kto chce rozszerzyć swoje postrzeganie, powinien to przeczytać.

Leave a Comment