Logo
Pędzle hebe Professional – Pędzel do rozświetlacza
7 maj 2017

Pędzle hebe Professional – Pędzel do rozświetlacza

Post by Testimo_Admin

Wstęp

Jestem pędzlomaniaczką, nie pytajcie ile mam pędzli, bo zliczyłabym ich około stu. Przyznaję też, że wciąż mam ochotę na nowe, o innych kształtach i bardziej praktycznych zastosowaniach. Jakiś czas temu w drogeriach Hebe pojawiły się nowe akcesoria i pędzle. Całość robi wrażenie, bo jest duży wybór, łatwa dostępność, a ceny są przystępne. Ceny pędzli Hebe Professional kształtują się od 10 zł za najmniejsze pędzelki, po 32 zł za duże pędzle do pudru, konturowania, czy pędzle typu flat top. Póki co kupiłam dwa egzemplarze, jeden do rozświetlacza, a drugi do ust. Oba bardzo lubię i stale używam. Pędzel do rozświetlacza to mój ulubieniec, takiego pędzla brakowało w mojej kosmetyczce.

Pędzle hebe – czy warto?

Pędzle Hebe Professional są dobrze oznakowane, każdy pędzelek ma cyfrę oraz literkę w zależności od przeznaczenia (z ang.) pędzle do twarzy to F plus numerek, do oczu E i do ust L. Hebe mają czarne trzonki i skuwki, wyglądają solidnie i profesjonalnie jak na pędzle drogeryjne. Oprócz pędzli można także kupić stojak do suszenia pędzli, poręczne, czarne etui oraz akcesoria do mycia, czyszczenia i dezynfekcji pędzli. Zapomniałabym wspomnieć, że są też osłonki do suszenia pędzli.

Moją uwagę zwróciły także gąbeczki. Są 3 kształty do wyboru, każda w innym kolorze oraz gąbeczki do korektora. Te malutkie już sprawdziłam i śmiało je polecam, łatwo nakłada się nimi korektor i co ważne docierają wszędzie i w końcu w dolinie łez korektor mam ładnie nałożony cienką warstwą.

Pędzel Hebe Professional do rozświetlacza F04

To pędzelek w owalnym kształcie o średniej ilości włosia. Nie jest puchaty ani bardzo zbity. Używam go do nakładania rozświetlacza na szczyty kości policzkowych i na środek twarzy. O moich ulubionych rozświetlaczach przeczytacie w tych postach:

Pędzel Hebe F04 nakłada całkiem sporą ilość rozświetlacza, efekt jaki daje jest dosyć widoczny. Dużo zależy jaką formułę ma rozświetlacz i ile go nałożymy na twarz. Ale ogólny, końcowy efekt jest zdecydowanie na plus!

Pędzle hebe

Pędzle hebe – inne zalety

Pędzel ten może również służyć do precyzyjnego konturowania twarzy bronzerem. Jego kształt łatwo wpasuje się pod kość policzkową, dobrze nałożyć i rozetrzeć nim bronzer na czole przy linii włosów, delikatnie można też wymodelować nos. Możliwości mnóstwo. Myślę też, że oprócz tych dwóch zastosowań pędzelek ten można także wykorzystać do utrwalenia pudrem korektora pod oczami. Jak myślicie?

Pędzel Hebe Professional do ust L01

Bardzo precyzyjny i sztywny pędzelek. Idealny do ciemnych pomadek, które wymagają dokładnej i starannej aplikacji. Nakładam nim ulubione matowe pomadki takie jak:

Pędzelek ten jest składany, dzięki czemu śmiało można go spakować do kosmetyczki bez obaw o pobrudzenie kosmetyków ulubioną pomadką.

Pędzle Hebe Professional są wykonane z syntetycznego, miękkiego włosia, dzięki czemu nadają się do skóry wrażliwej, nie powodują uczuleń, podrażnień. Ponadto są łatwe w czyszczeniu i szybko schną. Mam ochotę na więcej, myślę, że do mojej kolekcji na pewno dołączy jeszcze duży pędzel skośny do konturowania. Jeśli szukacie dobrych pędzli w przystępnej cenie to jest świetny wybór.

Jak podobają Wam się te pędzle? Macie ochotę je wypróbować? A może macie już je w swojej kolekcji? 

Miłego dnia!

Jeden komentarz

Jessie Malsam 2023-09-15 at 23:39 - Reply

Kto jeszcze tego nie czytał? Udostępniajcie dalej, to powinni wiedzieć wszyscy

Jarvis Cromack 2023-09-18 at 09:30 - Reply

Autor ma naprawdę ciekawą perspektywę.

K00imo 2023-12-23 at 09:48 - Reply

Te sprawy są naprawdę ważne i nie można ich bagatelizować

Leave a Comment