Logo
Podkład matujący – Catrice HD liquid coverage
28 sty 2017

Podkład matujący – Catrice HD liquid coverage

Post by Testimo_Admin

Podkład matujący – Wprowadzenie

Catrice HD liquid coverage to Podkład matujący, który w mgnieniu oka stał się bestsellerem i trudno go dostać w drogeriach. Jakie właściwości posiada Catrice HD liquid coverage, że błyskawicznie stał się kultowym produktem? Ciekawi? Zapraszam na wpis!

Podeszłam do tego podkładu pełna nadziei, ponieważ chciałam, żeby drogeryjny podkład był doskonały. Idealny podkład do mojej cery powinien być długotrwały i wygładzający (nienawidzę jak podkład zbiera się w porach skóry).

Catrice HD liquid coverage ma bardzo plynną konsystencje, ale dzięki temu jest lekki. Najchętniej nakładam go pędzlem typu flat top lub mokrą gąbeczką. Jedna cienka warstwa wystarcza, by podkład pięknie wyrównał koloryt cery. Krycie ma bardzo mocne i można je stopniować. Jest bardzo kryjący i lekki, nie czuć obciążenia skóry mimo tak perfekcyjnego pokrycia.

Podkład matujący Catrice HD bardzo szybko zastyga, więc wymaga sprawnej pracy pędzlem. Ale nakłada się go bezproblemowo. Pięknie wygładza skórę, nie wchodzi w pory i załamania skóry.

Podkład matujący – Długotrwały efekt matowej skóry

Do cer mieszanych z pewnością będzie jednym z najlepszych podkładów matujących. Jednak dla osób o skórze normalnej i suchej niestety może być zbyt zastygający i matowy. Po nałożeniu lekko ściąga, ale poradziłam sobie z tym spryskując twarz mgiełką utrwalającą makijaż z Vipery lub z Inglota. Uczucie napięcia i ściągnięcia znika, a ja cieszę się długotrwałym efektem pięknie wyglądającej skóry.

Podkład ładnie stapia się z cerą, wystarczy go odrobinę przypudrować i cały dzień cieszyć się piękną skórą. Bronzer, róż i rozświetlacz nie tylko długo się utrzymuje na skórze, ale łatwo jest nałożyć i rozblendować każdy produkt do konturowania.

Opakowanie jest bardziej luksusowe porównując do innych marek z tej półki cenowej. Grube, matowe szkło i pipeta. Podkład najpierw aplikuję na wierzch dłoni i wtedy pędzlem lub gąbeczką nakładam go na skórę twarzy.

Wybrałam odcień 010 light beige i kolor okazał się idealnym. Pamiętajcie tylko, że jest to podkład zastygający, więc jak wiele innych o podobnych właściwościach również i Catrice HD ciemnieje na skórze. Bardzo jasnej karnacji nie mam, więc dla ekstremalnych bladolicych będzie za ciemny. Podkład ten występuję w 4 dosyć twarzowych odcieniach010 Light Beige, 020 Rose Beige, 030 Sand Beige i 040 Warm Beige. Odcienie są naprawdę ładne, więc dosyć łatwo dopasować kolor dla siebie, ale pamiętajcie, żeby mieć na uwadze, że się utlenia.

Podkład matujący

Podsumowanie

U mnie utrzymuje się on cały dzień, aż do demakijażu. Nie przetłuszcza mi się strefa T i w ciągu dnia nie muszę robić ani jednej poprawki makijażu. Jedyne co mogę mu zarzucić to przesuszenie skóry przy skrzydełkach nosa. Jednak przed jego nałożeniem nakładam na nos i brodę bazę wygładzającą i suche skórki zniknęły. Na wszystko jest metoda.

Catrice HD liquid coverage jest idealnym podkładem do zdjęć. Gdy pierwszy raz robiłam zdjęcia nie mogłam się napatrzeć jak bardzo dobrze to wygląda.

Podkład matujący Catrice HD liquid coverage są niemal non stop wyprzedane i zdobycie najjaśniejszego odcienia graniczy niemal z cudem, jednak warto poczekać i go wypróbować. Sytuacja jest taka sama jak w przypadku płynnego kamuflaża, który po wejściu na rynek znikał z półek w mgnieniu oka. Były problemy z dostawami, a teraz bez żadnych kłopotów można go kupić niemal w każdej drogerii z szafą Catrice.

→ Catrice kamuflaż w płynie | Recenzja i swatche

Podkład matujący Catrice HD liquid coverage stał się jednym z moich ulubionych podkładów.

Mocne krycie, długotrwały efekt, matowe wykończenie i niska cena sprawiły, że jest to podkład kultowy, bestsellerowy, HIT !

Dajcie znać czy go używacie i jakie są Wasze wrażenia.

Jeden komentarz

Murray Speas 2023-09-16 at 01:37 - Reply

Niepokojąco mało osób o tym wie, a przecież to jest bardzo ważne. Nie uważacie?

Marguerita Ecton 2023-09-18 at 11:29 - Reply

Całkowicie, kompletnie i totalnie się z tym zgadzam. A jak Wy uważacie?

DamiaN_fundamental84 2023-12-23 at 09:53 - Reply

Tylko dla tych, którzy nie boją się ciekawych treści

Leave a Comment