Logo
Pędzle Zoeva complete eye set – Moje przemyślenia
16 mar 2015

Pędzle Zoeva complete eye set – Moje przemyślenia

Post by Testimo_Admin

Myślałam, że mam dobre pędzle do makijażu. Myślałam, ale jednak się mylilam. Olśniło mnie kiedy pierwszy raz wypróbowałam pędzle Zoeva. Tak dobrych pędzli wcześniej nie używałam i teraz wiem, jak dobre narzędzia pracy mogą ułatwiać makijaż.

Z marki Zoeva posiadam dwie palety do makijażu smoky oraz love is a story. Uwielbiam je obie i myślę, że na tych produktach się nie skończy. Za niewygórowane ceny dostajemy świetną jakość. Zoeva staje się coraz bardziej popularna, ale nic dziwnego – ma genialne kosmetyki i akcesoria do makijażu. Ktoś twierdzi inaczej?

Pędzle Zoeva, które posiadam to zestaw 12 pędzli do makijażu oczu. Posiadają matowe trzonki i skuwki w kolorze różowego złota. Pędzle zapakowane są w elegancką kosmetyczkę w odcieniu różowo brązowej skóry. W zestawie znajdziemy wszystkie modele pędzli, które są potrzebne do makijażu. Mają wygodone, nie za długie trzonki, dzięki czemu łatwo się nimi pracuje. Pędzle do rozcierania stały się moimi ulubieńcami i wątpię, że zamienię je na inne, na pewno nie stanie się tak w najbliższym czasie. Natomiast te do eyelinera są idealnie wyprofilowane, by z łatwością narysować kreskę. Pędzle do precyzyjnej aplikacji cieni również są funkcjonalne. Lubię też pędzel do korektora, łatwo nim nałożyć cienką wartwę produktu, uzyskując naturalne wykończenie. W sumie najrzadziej używam pędzla do brwi, ale w tym przypadku stale używam pędzelka Sephora.

Pędzle Zoeva – Moje nabytki

Concealer Buffer 142

zbity pędzel podobny do pędzli do podkładu typu kabuki. Kształt dopasowuje się do załamań twarzy, pod oczami, przy skrzydełkach nosa. Szybko aplikuje korektor cienką wartswą i daje naturalne wykończenie.  Ma syntetyczne włosie (taklon), dzięki czemu jest łatwy do utrzymania w higienie. Mimo, że jest zbity łatwo go domyć. Lubię go, gdyż dobrze łączy korektor z podkładem.

Luxe Defined Crease 224

puszysty pędzel do rozcierania. Jest węższy i ma mniej włosia niż pozostałe pędzle do blendowania. Dobrze sprawdza się do rozcierania granic cieni, ładnie zmiękcza i rozmywa kontury. Najczęściej używam go, by dodać kolor przejściowy przy cieniu zaaplikowanym w załamaniu powieku i ciut nad nim. Włosie to połączenie włosia naturalnego i syntetycznego.

Smudger 226

płaski, mały pędzel do rozcierania kreski na górnej i dolnej powiece, łatwo nim wpracować cień w skórę i go rozetrzeć. Jeśli lubicie kreski na dolnej powiece w makijażu on ułatwi ich rozblendowanie, by ładnie wyglądały i były bardziej trwałe. Dobrze sprawdzi się także do aplikacji linera, bądź innych kosmetyków na linię wodną oka. Włosie syntetyczne (taklon)

Luxe Soft Definer 227

bardzo miękki pędzel z włosia kozy służący do blendowania, ma lekko spłaszczony kształt, ale dzięki temu cienie łatwo łączą się ze sobą.

Crease 228

ulubiony! cień zaaplikowany w załamanie powieki niemal od razu staje się miękką, roztartą mgiełką. Ma owalne zakończenie, dzięki czemu idealnie pasuje do załamania. Włosie naturalne, kozie.

Luxe Pencil 230

pędzel do precyzyjnej aplikacji cieni w kąciku oka, bądź na dolną powiekę. Ma zbite włosie (kucyka), dzięki czemu pigment nakładanych cieni jest skoncentrowany i wyraźny. Doskonale wykańcza makijaż.

Pędzle Zoeva

Petit Crease 231

ulubiony! precyzyjnie aplikuje cień w załamnie powieki i w zewnętrzny kącik, dobrze rozblendowuje aplikowany cień, łatwo nim modelować kształt oka. Wykonany jest z włosia kozy.

Luxe smoky shader 234

płaski pędzelek do aplikacji cieni na całą powiekę ruchomą. Przydatny i praktyczny, chociaż trochę za mały. Od niego najcześciej zaczynam makijaż, nakładam nim cień bazowy.

Detail Shader 237

malutki, płaski pędzelek, lubię aplikować nim rozświetlacz w wewnętrznym kąciku oka. Umożliwia precyzyjną aplikację cienia. Jest bardzo delikatny, zrobiony z włosia kozy.

Fine Liner 315

Pędzel do eyelinera z wyprofilowaną skuwką. Zagięcie ulatwia narysowanie wyciągniętej kresk. Bez problemu można nałożyć nim liner przy samej linii rzęs. Umożliwia rysowanie precyzyjnej kreski. (Włosie nylonowe)

Wing Liner 317

pędzel do kreski, łatwo wtłoczyć nim produkty kremowe i prasowane precyzyjnie przy linii rzęs. Łatwo nim zaaplikować zarówno eyeliner żelowy, cień kremowy, kredkę jak i cień prasowany.

Brow Line 322

Pędzel do brwi skośnie ścięty. Nie nabiera zbyt wiele produktu, także makijaz brwi nigdy nie jest przasadzony. Dobrze definiuje dolną linię, nadając brwiom wyrazistości i odpowiedniego kształtu. Jest dosyć szeroki, także trudno nim zaznaczyć nasadę. Wymaga przyzwyczajenia się do podkreślania nim brwi.

Podsumowanie – Pędzle Zoeva

Pędzle Zoeva używam od grudnia i są dosyć mocno ekspoatowane i często myte. Z włosiem nic się nie dzieje, jest tak samo elastyczne i spręzyste jak na początku. Jest to duży zestaw, ale jest bardzo praktyczny. Zazwyczaj z zestawu nie korzysta się ze wszystkich pędzli, kilka leży porzuconych i niepotrzebnych. W tym zestawie każdy pędzel się przydaje, jest idealnie dopasowany. Nazwy i numery pędzli są grawerowane, także napisy się nie zetrą w trakcie użytkowania. Jakość wykonania jest doskonała!

Jeden komentarz

Garrett Taccone 2023-09-18 at 15:51 - Reply

Brawo za doskonałą pracę!

Pinos 2023-12-23 at 10:37 - Reply

Ten artykuł to doskonały przykład, jak wiedza może być fascynująca.

Leave a Comment