Logo
Pędzle Zoeva complete eye set – rose golden
16 mar 2015

Pędzle Zoeva complete eye set – rose golden

Post by Testimo_Admin

Myślałam, że mam dobre pędzle do makijażu. Myślałam, ale jednak się mylilam. Olśniło mnie kiedy pierwszy raz wypróbowałam pędzle Zoeva. Tak dobrych pędzli wcześniej nie używałam i teraz wiem, jak dobre narzędzia pracy mogą ułatwiać makijaż.

zoeva pędzle

Z marki Zoeva posiadam dwie palety do makijażu smoky oraz love is a story. Uwielbiam je obie i myślę, że na tych produktach się nie skończy. Za niewygórowane ceny dostajemy świetną jakość. Zoeva staje się coraz bardziej popularna, ale nic dziwnego – ma genialne kosmetyki i akcesoria do makijażu. Ktoś twierdzi inaczej?

zoeva pędzle

zoeva pędzle

Pędzle Zoeva, które posiadam to zestaw 12 pędzli do makijażu oczu. Posiadają matowe trzonki i skuwki w kolorze różowego złota. Pędzle zapakowane są w elegancką kosmetyczkę w odcieniu różowo brązowej skóry. W zestawie znajdziemy wszystkie modele pędzli, które są potrzebne do makijażu. Mają wygodone, nie za długie trzonki, dzięki czemu łatwo się nimi pracuje. Pędzle do rozcierania stały się moimi ulubieńcami i wątpię, że zamienię je na inne, na pewno nie stanie się tak w najbliższym czasie. Pędzle do eyelinera są idealnie wyprofilowane, by z łatwością narysować kreskę. Pędzle do precyzyjnej aplikacji cieni również są funkcjonalne. Lubię też pędzel do korektora, łatwo nim nałożyć cienką wartwę produktu, uzyskując naturalne wykończenie. W sumie najrzadziej używam pędzla do brwi, ale w tym przypadku stale używam pędzelka Sephora.

Poniżej zdjęcia wszystkich pędzli znajdujących się w zestawie z opisem pod zdjęciem.

zoeva 142

Concealer Buffer 142 –  zbity pędzel podobny do pędzli do podkładu typu kabuki. Kształt dopasowuje się do załamań twarzy, pod oczami, przy skrzydełkach nosa. Szybko aplikuje korektor cienką wartswą i daje naturalne wykończenie.  Ma syntetyczne włosie (taklon), dzięki czemu jest łatwy do utrzymania w higienie. Mimo, że jest zbity łatwo go domyć. Lubię go, gdyż dobrze łączy korektor z podkładem.

zoeva pędzle

Luxe Defined Crease 224 – puszysty pędzel do rozcierania. Jest węższy i ma mniej włosia niż pozostałe pędzle do blendowania. Dobrze sprawdza się do rozcierania granic cieni, ładnie zmiękcza i rozmywa kontury. Najczęściej używam go, by dodać kolor przejściowy przy cieniu zaaplikowanym w załamaniu powieku i ciut nad nim. Włosie to połączenie włosia naturalnego i syntetycznego.

zoeva 226 smudger

zoeva 226 smudger

Smudger 226 – płaski, mały pędzel do rozcierania kreski na górnej i dolnej powiece, łatwo nim wpracować cień w skórę i go rozetrzeć. Jeśli lubicie kreski na dolnej powiece w makijażu on ułatwi ich rozblendowanie, by ładnie wyglądały i były bardziej trwałe. Dobrze sprawdzi się także do aplikacji linera, bądź innych kosmetyków na linię wodną oka. Włosie syntetyczne (taklon)

zoeva 227

Luxe Soft Definer 227 –  bardzo miękki pędzel z włosia kozy służący do blendowania, ma lekko spłaszczony kształt, ale dzięki temu cienie łatwo łączą się ze sobą.

zoeva pędzle

Crease 228 – ulubiony! cień zaaplikowany w załamanie powieki niemal od razu staje się miękką, roztartą mgiełką. Ma owalne zakończenie, dzięki czemu idealnie pasuje do załamania. Włosie naturalne, kozie.

zoeva 230

Luxe Pencil 230 – pędzel do precyzyjnej aplikacji cieni w kąciku oka, bądź na dolną powiekę. Ma zbite włosie (kucyka), dzięki czemu pigment nakładanych cieni jest skoncentrowany i wyraźny. Doskonale wykańcza makijaż.

zoeva pędzle

Petit Crease 231 – ulubiony! precyzyjnie aplikuje cień w załamnie powieki i w zewnętrzny kącik, dobrze rozblendowuje aplikowany cień, łatwo nim modelować kształt oka. Wykonany jest z włosia kozy.

zoeva 234

Luxe smoky shader 234 – płaski pędzelek do aplikacji cieni na całą powiekę ruchomą. Przydatny i praktyczny, chociaż trochę za mały. Od niego najcześciej zaczynam makijaż, nakładam nim cień bazowy.

zoeva pędzle

Detail Shader 237 –  malutki, płaski pędzelek, lubię aplikować nim rozświetlacz w wewnętrznym kąciku oka. Umożliwia precyzyjną aplikację cienia. Jest bardzo delikatny, zrobiony z włosia kozy.

zoeva pędzle

Fine Liner 315 – Pędzel do eyelinera z wyprofilowaną skuwką. Zagięcie ulatwia narysowanie wyciągniętej kresk. Bez problemu można nałożyć nim liner przy samej linii rzęs. Umożliwia rysowanie precyzyjnej kreski. (Włosie nylonowe)

zoeva pędzle

Wing Liner 317 – pędzel do kreski, łatwo wtłoczyć nim produkty kremowe i prasowane precyzyjnie przy linii rzęs. Łatwo nim zaaplikować zarówno eyeliner żelowy, cień kremowy, kredkę jak i cień prasowany.

zoeva pędzle

Brow Line 322 –  Pędzel do brwi skośnie ścięty. Nie nabiera zbyt wiele produktu, także makijaz brwi nigdy nie jest przasadzony. Dobrze definiuje dolną linię, nadając brwiom wyrazistości i odpowiedniego kształtu. Jest dosyć szeroki, także trudno nim zaznaczyć nasadę. Wymaga przyzwyczajenia się do podkreślania nim brwi.

 

Pędzle Zoeva używam od grudnia i są dosyć mocno ekspoatowane i często myte. Z włosiem nic się nie dzieje, jest tak samo elastyczne i spręzyste jak na początku. Jest to duży zestaw, ale jest bardzo praktyczny. Zazwyczaj z zestawu nie korzysta się ze wszystkich pędzli, kilka leży porzuconych i niepotrzebnych. W tym zestawie każdy pędzel się przydaje, jest idealnie dopasowany. Nazwy i numery pędzli są grawerowane, także napisy się nie zetrą w trakcie użytkowania. Jakość wykonania jest doskonała!

Post ze starej wersji strony.

1 Comments

Garrett Taccone 2023-09-18 at 15:51 - Reply

Brawo za doskonałą pracę!

Leave a Comment