Logo
Makijaż Zoeva en taupe – ciemne smokey w fiolecie
2 gru 2015

Makijaż Zoeva en taupe – ciemne smokey w fiolecie

Post by Testimo_Admin

Dziś pokażę Wam bardzo prosty w wykonaniu makijaż z wykorzystaniem palety Zoeva en taupe. Zawsze kiedy idę do pracy robię mocny makijaż – takie standardy. Więc postanowiłam użyć ciemnego, chłodengo fioletu jako główny akcent.

W palecie Zoeva en taupe brakuje mi bardzo ciemnego cienia, dlatego użyłam czerni z palety Zoeva Smoky. Paleta Zoeva en taupe ma piękne odcienie, ale mam wrażenie, że makijaż wykonany tylko tymi cieniami jest jakby niekompletny, a cienie się zlewają ze sobą. Myślę, że niebawem napiszę recenzję. Póki co nadal ją testuję.

makijaż zoeva en taupe

Na powiękę ruchomą pokrytą bazą pod cienie nałożyłam cień old master, wewnętrzny kącik pozostawiam rozświetlony jasnym matowym cieniem. Całość roztarłam wysoko aż nad załamanie powieki. Kreskę na dolnej powiece zrobiłam cieniem handmade, który ma odcień różowego złota, dzięki czemu makijaż nie wygląda aż tak ciężko. Zewnętrzny kącik dolnej powieki przyciemniłam czernią.

makijaż zoeva en taupe

Następnie narysowałam kreskę eyelinerem w pisaku Maybeliine. Liner ten ma precyzyjną końcówkę i kreskę rysuje się bardzo bardzo prosto.

Rzęsy wytuszowałam mascarą MUS Cosmetics. Pięknie podkreśla rzęsy. Efekt jest cudowny. Każda rzęsa jest pogrubiona i wdłużona. Szczoteczka dociera do samej nasady i rozdziela rzęsy. Dawno nie używałam tak dobrego tuszu, który by się sprawdził przy tak długich rzęsach jakie obecnie posiadam.

makijaż zoeva en taupemakijaż zoeva en taupe

Na twarz nałożyłam ulubione i sprawdzone kosmetyki. Matujący podkład bourjois air mat bardzo lubię, ale odcień jest już za ciemny i mieszam go z podkładem MAC nourishing waterproof. Pod oczy nakładam korektor UD Naked i całość utrwalam pudrem Revlon Nearly Naked. Brązer i róż są z marki Sephora. 

Makijaż Zoeva en taupe jest bardzo szybki, kilka cieni i blendowanie. To wszystko!

Treść z archiwalnej wersji strony, stworzona przez autora bloga.

1 Comments

Louis Memmott 2023-09-18 at 15:41 - Reply

Zaskoczeni? Nie bardziej niż ja. Dobrze, że są takie treści. Warto się nimi dzielić

Leave a Comment